TERA Online 3 Nisan’da Konsollara Geliyor

   Sevilen yapım TERA Online 3 Nisan’da Xbox One ve PlayStation 4 oyun konsollarına geliyor.

   TERA Online 3 Nisan’da Konsollara Geliyor

   Gerçekleşen 2 açık beta testinin ardından oyunun dağıtıcı firması En Masse Entertainment, Tera Online’ın konsol sürümünün Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için çıkış tarihini açıkladı. Başarılı MMORPG TERA, her iki oyun konsoluna da 3 Nisan 2018 tarihinde resmi çıkışını gerçekleştirecek.

   TERA yine ücretsiz olacak

   Bugünlerde birçok oyun çıkışında olduğu gibi En Masse Tera Online için de Founder’s Pack paketleri satacak ve fiyatları 29.99 dolardan başlayacak ve daha üst sınırlara kadar çıkacak. Buna rağmen oyunun kendisi PC’de olduğu gibi ücretsiz olarak sunulacak.

   Diğer yandan oyunun aksiyon yapısıyla konsol mekaniklerinin birbirine benzemesi, Tera Online’ın konsollarda başarılı olma şansını da arttırıyor. Buna rağmen maalesef oyunun PC versiyonu ile konsol sürümleri arasında çapraz platform desteği olmayacak. Yine de Tera’nın konsolda yeteri kadar kitle çekeceği ve başarılı olacağı düşünülüyor.

   TERA Online, Bluehole Studio tarafından Unreal Engine 3 grafik motoruyla geliştirilmişti ve 2011 yılında satışa sunulmuştu. Buna rağmen oyun bir süre sonra free to play modele geçiş yaptı ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunuldu. Oyun aynı zamanda Steam üzerinde de bulunuyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.