Telefon Alırken Yapılan Hatalar

   Telefonlar ile olduğundan fazla haşır neşir durumdayız. Bu bakımdan en önemli haber bu olacak olsa gerek. Telefon alırken yapılan hatalar nelerdir sizce?

   Telefon Alırken Yapılan Hatalar

   Telefon alıyoruz, yeni telefon mu çıkmış. O halde dikkat edelim arkadaşlar, neye mi dikkat etmeliyiz elbette telefon alırken yapılan bu birkaç hataya, dikkat etmeliyiz. Son zamanlarda böyle ufak tefek ama gayet sinir bozucu sorunlar baş göstermeye başladı. Her ne kadar bizler sadece fiyatına, modeline baksak bile yanlış şekilde davranıyoruz, bunu unutmamalıyız. Telefon alırken dikkat etmemiz gereken kurallara bakarak alırsak eğer telefonumuzu sıkıntı yaşamayacağımıza emin olabilirsiniz. Haliyle piyasa da baş gösteren telefonların hızına bizle bile yetişemiyoruz ve bu bakımdan dolayı elimize geleni alıyoruz. Aslına bakarsanız çok da fazla para veriyoruz onlara.

   Telefon alınırken yapılan 6 hata:

   • Aşırı lüks telefonlar

   Evet sizler lükse çok fazla düşkün insanlarsınız ve bu bakımdan lüks sizin için bir yaşam standardı haline gelmiş. Birkaç sene önce servet değerince para verip aldığınız o telefonlar pek de bir işe yaramıyor şimdi, öyle değil mi? Ne kadar gereksiz bir adım olduğuna siz karar verin o halde.

   • Resmi olmayan piller

   Telefonlarınız batarya kısmı ne kadar ele geliyorsa, sizin içim o kadar avantajı olacaktır. Bunun sebebi ise; bataryayı açmaya çalışırken muhakkak telefona zarar vereceksiniz, zararı en aza indirgemek adına bataryası çıkan telefonları tercih edin.

   • Kablosuz şarj kılıfları

   Zaten bizler telefonlarımız ince diye sevinirken bir de kablosuz şarj aletleri olan kılıflar çıktı meydana. Sandığınızdan çok daha fazla kalınlar ve şunu söylemek gerekiyor ki; çıkarttığı seslerden ziyade aynı zamanda batarya ömrünü tüketiyor.

   • Phapletler’in sıkıntısı

   Zaten çanta da taşımıyorsunuz, ne diye boyunuzun yarısı telefonları tercih ediyorsunuz, inanın ki buna bende çok şaşırıyorum. Mümkün olduğu kadar phapletlerden uzak durun.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.