Tekken Mobile iOS ve Android’de Sevenleriyle Buluşmaya Hazırlanıyor!

   Özellikle 80 ve 90’lı yılların çocukları tarafından atari salonlarında oynanarak o dönemin sokak kavgalarına yön veren Tekken, mobil platformları sallamak için geri dönüyor.

   Tekken Mobile iOS ve Android’de Sevenleriyle Buluşmaya Hazırlanıyor!

   Dövüş oyunları arasında gerçek bir klasik olan Tekken, mobil oyunlar arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. Özellikle 80 ve 90’lı yılların çocukları tarafından atari salonlarında oynanarak o dönemin sokak kavgalarına yön veren Tekken, mobil platformları sallamak için geri dönüyor.

   Bandai Namco tarafından geliştirilen ve büyük bir hayran kitlesi olan dövüş oyunu iOS ve Android’de sevenleriyle buluşmaya başlayacak.

   Tekken Mobile ile dövüş başlasın: Fight!

   Oyun 100’den fazla dövüşçü seçeneği sunuyor.

   Ayrıca Tekken Mobile’de kişisel dövüş tekniklerinizi belirleyerek, her rakibe göre dövüş stilinizi adapte edebileceksiniz.

   Hikâye modu sunması yönünde bilgilerin sızdırıldığı oyunla ilgili olarak bu mod sayesinde üç oyuncudan oluşan bir takım kurulabilecek ve Kazuya Mishima’ya rakibiyle olan mücadele de yardımcı olabileceksiniz.

   Diğer yandan arkadaşınıza ve Dojo modu sayesinde diğer kullanıcılara da meydan okuyabileceksiniz.

   Çok yakında Google play ve App Store uygulama mağazalarında gamerların beğenisine sunulacak olan Tekken Mobile için ön kayıt yaptırırsanız sürpriz özel bir ödül kazanma şansını da elde etmiş oluyorsunuz.

   Şirket daha fazla oyuncunun kayıt yaptırması halinde küresel çıkışta daha fazla ödül verileceğinin de altını çiziyor.

   Heyecanlı kapışmaların ve takım halinde girilen mücadelelerin adresi Tekken Mobil!

   Artık dövüş başlasın. Fight!

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.