Tam Bir Magazin Uygulaması Nabız!

   Ünlü isimleri ve güncel magazin haberlerini birebir takip etmenizi sağlayan uygulama nabızı sizlere tanıtıyoruz.

   Tam Bir Magazin Uygulaması Nabız!

   Özellikle bayanların hoşuna gidecek olan nabız uygulaması ile, artık gündem takibi çok kolay. Ünlü isimlerin nabzını ölçebildiğiniz uygulama, hem Android hem de iOS uygulaması olarak hizmet veriyor. Üstelik hiçbir ücret ödemeden, yani ücretsiz.

   Çok kapsamlı

   300’den fazla kaynağa sahip olan uygulama sayesinde, gündemden son dakika haberlerini, haftanın en popüler haberlerini filtre yardımıyla kısıtlamalar yaparak kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Spor, Kadın, Teknoloji, Siyasi, Sanat ve Eğitim gibi birçok kategoride haber bulabileceğiniz gibi, istediğiniz herhangi bir ünlü, şarkıcı, futbolcu, manken, fenomen, politikacıyı da takip edebilir, anlık bildirim olarak haberleri alabilirsiniz.

   Cepten dergi

   Ayrıca yapabilecekleriniz bunlarla da sınırlı değil. Ücretli olarak dağıtımı yapılan dergilerin neredeyse tamamına ulaşabilirsiniz. Özellikle bayanların dergilere verdiği paranın cebinde kalmasını sağlayacak olan Nabız uygulaması, dergiler için de kategoriler belirleyerek sizleri “Arif’in Manchester’a attığı golü arıyordum, moda defilesine nasıl geldim.” demekten kurtarıyor. Üstelik kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturup bu filtreleri ayarladığınız andan itibaren, diğer cihazlarınızdan da giriş yaparak aynı filtre ve kategorileri kullanmanıza imkân veriyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.