Tablet Sektörünün Yeni Gözdesi Asus ZenPad 3 8.0

   Bilgisayar sektöründe öncü firmalardan olan Asus, geçtiğimiz günlerde Asus Zenpad 3 8.0 ile tablet pazarına yeni bir ürün daha ekledi.

   Tablet Sektörünün Yeni Gözdesi Asus ZenPad 3 8.0

   Personal Computer sektöründe oldukça iddialı olan Asus tablet sektöründe de iddialı bir hale gelmek istiyor. Bu konuda ise yeni geliştirdiği ürünü Asus Zenpad 3 8.0’ı kullanıcılarına sundu. Yaptığı tanıtım etkinliğinde yeni modelin özelliklerini de paylaştı.

   Her ne kadar tablet pazarında belirli bir gerileme yaşansa da Asus yeni tabletleri ile pazara hareketlilik getirmeye devam ediyor. Asus bilindiği gibi yıl içerisinde de büyük bir sevkiyat gerçekleştirmiş bu sayede dev bir firma haline gelmişti. Asus sadece bilgisayar pazarında değil akıllı telefon pazarında da ismini oluşturdu. En büyük avantajını ürünlerini uygun fiyatlı bir şekilde sunmak olan Asus. Kullanıcılarını bu özelliği ile cezbediyor.

   Asus Zenpad 3 8.0’de bizi hangi özellikler bekliyor?

   Asus Zenpad 3 8.0 özellikler oldukça üst düzey. En dikkat çeken özellik ise tabletin ekran bölümünde sunulan çözünürlük. Asus Zenpad 3 8.0 7.9 inç büyüklüğünde bir ekran ile piyasaya giriş yapıyor. Ekran yapısı IPS olan ekran tam 2048-1536 piksel çözünürlüğe sahip olduğu açıklandı. Üstelik 178 derece görüş açısı da ekranın özelliklerinden. Ayrıca Tre2Life+ teknolojisine sahip bu ekran böylece daha keskin ve detaylı bir ekran deneyimi sunuyor.

   Gücü altı çekirdekli Snapdragon 650 işlemcisinden alıyor. Asus Zenpad 3 8.0 ‘da 2 GB veya 4 GB RAM seçeneği yer alıyor. Asus tablet depolama seçeneklerini ise Adreno 510 GPU yanı sıra hem 16 GB hem de 32 GB olarak sunuyor.

   Dahili depolamaya gelince microSD kart ile arttırılabilir ve kullanıcılara 5 GB Asus bulut depolama ve 100 GB Google Drive depolama alanı hediye ediliyor. HTS HD Premium Audio hoparlörle ile birlikte satışa sunuluyor ve USB Type-C bağlantı noktasına sahip.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.