State of Decay 2 İki Haftada 2 Milyon Oyuncuyu Geçti

   İlgi uyandıran zombi hayatta kalma oyununu kısa sürede milyonlarca kişi denedi.

   State of Decay 2 İki Haftada 2 Milyon Oyuncuyu Geçti

   Microsoft ve Undead Labs bugün yaptığı açıklamayla sevilen zombi hayatta kalma oyunu State of Decay 2’nin ilk iki haftasında 2 milyon oyuncuya eriştiğini duyurdu. Yayınlanan basın bültenine göre şimdiye kadar State of Decay 2’de hayatta kalanlar 2 milyara yakın zombiyi yok ederken, geçtiğimiz hafta da oyuncular ortalama üç gün hayatta kalmayı başardı. Aynı zamanda toplamda 121 binin üstünde community görevi yapılırken, oyuna ilgi oldukça büyük.

   2 milyon satmadı, 2 milyon kişi oynadı!

   Daha önce de belirtildiği üzere State of Decay 2’nin bu istatistikleri arasında Xbox Game Pass üyeleri de bulunuyor. Servis üyeleri de zombi oyununu indirip oynayabiliyordu. Dolayısıyla State of Decay 2’nin doğrudan 2 milyon kişi tarafından satın alındığını söylemek doğru olmayacaktır. Fakat çok sayıda kişinin satın aldığı da bir gerçek.

   Undead Labs ilerleyen dönemlerde State of Decay 2’yi daha iyi hâle getirmek için uğraşacak, oyundaki hatalar düzeltilecek ve genel kalite arttırılacak. Aynı zamanda geçtiğimiz gün State of Decay 2’nin 20GB boyutundaki ilk büyük güncellemesi de çıkış yapmıştı.

   Zombi hayatta kalma oyunu State of Decay 2’yi Microsoft Store üzerinden satın alabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.