Spotify Apple Watch Uygulaması Kullanıma Sunuldu

   Spotify v.8.4.79 numarasıyla kullanıma sunulan sürümü App Store üzerinden indirip Spotify Apple Watch uygulamasını kullanabilirsiniz.

   Spotify Apple Watch Uygulaması Kullanıma Sunuldu

   Uzun bir süredir beklenen Spotify Apple Watch uygulaması, nihayet resmi olarak yayınlandı. Eğer herhangi bir Apple Watch modeline sahipseniz Spotify’ı telefonunuzu cebinizden çıkarmadan kontrol edebilirsiniz.

   Özellikle spor faaliyetlerinde oldukça işe yarayan bu özellik, pratiklik sunması ile ön plana çıkıyor. Saniyeler içerisinde şarkı değiştirebilir, yeni bir parçayı başlatabilir ve ses kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

   Benzer işlemler her ne kadar kulaklık üzerinden yapılabiliyor olsa da şarkı arama ve yeni bir şarkı başlatma telefon üzerinden yapılabiliyordu. Artık aklınıza gelen bir parçayı açmak için saatinizden kontrol sağlayabilirsiniz.

   Spotify Apple Watch uygulamasında çevrimdışı dinle özelliği

   Yayınlanan Spotify Apple Watch uygulamasının çevrimdışı dinle özelliğine sahip olmadığı belirtiliyor. Spotify’ın en önemli özelliklerinden biri olan çevrimdışı dinle, internet bağlantısı olmaksızın kayıtlı parçaları dinlemenizi sağlıyor.

   Tabi bunun için şarkılarınızı indirmiş olmanız gerekiyor. Apple Watch uygulamasında bu özelliğe yer verilmemesi ise şimdiden eleştiri oklarının hedefi olmuş durumda.

   Bunun yanında ilerleyen zamanlarda yeni bir güncelleme görmemiz mümkün. Spotify Apple Watch uygulamasında çevrimdışı dinle özelliğinin uygulamaya güncelleme vasıtasıyla eklenebileceği konuşuluyor.

   Spotify ile büyük bir rekabetin içerisinde olan Apple Music, Watch üzerinden kontrol edilebiliyor. Apple’ın ekosistemi dahilinde oluşturulan müzik servisi, aslına bakılırsa tüm Apple cihazları üzerinden rahatça kullanılabiliyor.

   Spotify’ın Watch desteği ile birlikte varlık göstermeye başlaması ise bu konuda rekabetin daha da artacağını ortaya koyuyor. Apple Watch kullanıcılarının bundan böyle Spotify desteğine erişmeleri mümkün.

   Spotify Apple Watch uygulamasını kullanmak için Spotify’ı güncellemeniz gerekiyor

   Bahsi geçen Watch desteğinden faydalanmak için öncelikle Spotify’ın güncel sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

   Spotify v.8.4.79 numarasıyla kullanıma sunulan sürümü App Store üzerinden indirebilirsiniz.

   Akabinde ise tüm listelerinize, kayıtlı parçalarınıza ve favori sanatçılarınıza saatiniz üzerinden erişebilir, keyifle müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle koşu gibi faaliyetler esnasında büyük kolaylık söz konusu.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.