Sony’nin Yeni Amiral Gemisi Geliyor!

   Sony’nin akıllı cep telefonu üretimi dur durak bilmiyor. Teknoloji devi Japon firmanın yeni akıllı telefonu GFXBench kriter testinde kendini gösterdi. İşte Sony’nin yeni amiral gemisi hakkındaki tüm detaylar!

   Sony’nin Yeni Amiral Gemisi Geliyor!

   Mobil Dünya Kongresi kapsamında Xperia X serisi modelleri ile adeta gövde gösterisi yapmış olan Sony, kısa bir süre öncesinde de Xperia XA Ultra modeli ile büyük ekranlı akıllı telefonlar kategorisine son derece iddialı bir model ekledi. Firmanın önümüzdeki günlerde duyuracağı diğer bir akıllı telefon ise basın görüntüleri yayınlanmış olan Xperia E5 olacak.

   Sızan son bilgiler ise Sony’nin üretime devam edeceğini gösteriyor. GFXBench veri tabanında esrarengiz bir Sony Xperia akıllı cep telefonu ortaya çıktı. Teknik özelliklerine bakacak olursak; Sony 24UJ95LH34QX77B1 adı verilen bu telefonun son derece iddialı bir model olacağını söylemek mümkün. Ayrıca söz konusu modele ait özelliklerin Xperia X Performance modeli ile neredeyse aynı olduğunu söyleyebiliriz.

   Yeni amiral gemisinin özellikleri

   Snapdragon 820 işlemciden gücünü alacak olan Sony’nin yeni bombası 5.1 inç boyutunda Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip. Ayrıca cihazın bellek birimi de 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanından meydana geliyor.

   Xperia X Performance ile karşılaştırdığımızda cihazın kamera özelliklerinde bazı farklılıklar öne çıkıyor. X Performance modeli üzerinde 23 megapiksel arka kamera ve 13 megapiksel ön kameraya yer vermiş olan Sony, yeni modelde arka kamerayı 21 megapiksel, ön kamerayı ise 12 megapiksel olarak belirlemiş.

   Şu anda elbette bu yeni amiral gemisi hakkında pek net bilgiler mevcut değil ancak Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile çıkışını yapacak olan model hakkında çok yakın zamanda daha fazla sızıntının olması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.