Sony Xperia XZ ABD Çıkış Tarihi Belli Oldu

   Sony’nin yeni modellerinden birisi olan Xperia XZ için ABD çıkış tarihi belirlendi. İşte beklenen tarih.

   Sony Xperia XZ ABD Çıkış Tarihi Belli Oldu

   Sony’nin ABD’de satış için son hazırlıkları yaptığı amiral gemisi, çok kısa bir süre sonra piyasadaki yerini alacak. Konuya ilgili paylaşılan bilgilerde Sony Xperia XZ modelinin Ekim ayı itibari ile piyasaya çıkacak.

   IFA 2016’da tanıtılmıştı

   Sony Xperia XZ için daha önce Sony, IFA 2016’da tanıtım yaparken, fuarın en çok ilgi çeken modellerinden birisi Sony Xperia XZ olmuştu. Bu bakımdan Sony, ilk adımını IFA’da attığı model için ikinci girişimini ABD’de atacak ve telefon zorlu piyasaya giriş yapacak.

   Yeni telefon modellerini piyasaya geç çıkarmış olsa da Sony Xperia XZ ile birlikte bu kural bozulmuş durumda. Bu bakımdan kısa süre içerisinde piyasaya sunulacak olan Sony Xperia XZ, bu açıdan büyük bir imkân sağlıyor

   2 Ekim’de gelecek!

   Sony Xperia XZ için 2 Ekim tarihinin belirlendiği öğrenilirken, bu tarih itibari ile cihaz satışta olacak. Sony Xperia XZ için Amazon ve Best Buy üzerinden sipariş verilebileceği açıklanırken, etiket fiyatı da artık net.

   Sony Xperia XZ kaç para?

   Sony Xperia XZ için yapılan açıklamalarda cihazın satış fiyatının 699,99 Dolar olacağı açıklandı. ABD’den önce Tayvan’da ön sipariş dönemi başlayan telefon modeli 45 dakika içerisinde tüm stokları tüketmiş ve büyük bir ilgi görmüştü. Bu bakımdan ABD’de de benzer bir durum Sony Xperia XZ için yaşanabilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.