Snapchat’e Reklamlar Geliyor!

   Son dönemlerde pek çok farklı yeniliğin getirildi Snapchat’te reklam döneminin başlayacağı belirtildi.

   Snapchat’e Reklamlar Geliyor!

   Snapchat adı verilen sosyal uygulama 100 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği bir duruma gelirken gösterilen bu ilgi uygulamanın daha da gelişmesini sağladı. Bugüne kadar pek çok farklı özellikleri ile farklı olmayı başaran Snapchat, kullanıcılar tarafından da bu özellikleriyle ilgi çekti.

   Güncellemeler sürüyor!

   Geçtiğimiz günlerde yapılan son güncellemeler de otomatik izleme özelliği gibi farklı özelliklerin kullanıma sunulduğu Snapchat’e yeni bir güncelleme daha gelecek. Yapılan resmî açıklamalarda özellikle halka arz dönemiyle birlikte Snapchat’te paylaşılan snaplerin arasında reklamların gireceği ve reklam döneminin de böylece başlayacağı açıklandı.

   Gelirler artacak

   Snapchat’te reklam döneminin başlatılması kuşkusuz Snapchat için gelirleri arttıracak bir durum. Bu bakımdan yüksek gelir elde edilmiş olsa da reklam dönemi ile birlikte gelirler de daha da yükseliş yaşanabilecek.

   Güncelleme ile ilgili yapılan açıklamalarda pek çok Android telefonlara güncellemenin sunulduğu belirtilirken önümüzdeki günlerde hem iOS hem de Android cihazlarının tümüne yeni güncelleme sunulacak ve böylece reklam dönemi resmen başlatılmış olacak.

   Facebook, Instagram ve Twitter gibi pek çok sosyal medya sitesinde reklamlar önemli bir pazarın oluşmasını sağlarken Snapchat için de böyle bir imkânın getirilmesi, artık reklam verenler için yeni bir reklam mecrasının oluşmasını sağlayacak. Reklam servisleri ile ilgili fiyatlar açısından şu ana kadar herhangi bir detaya ulaşılması da özelliğin resmen kullanıma sunulması ile birlikte bu konuda bilgilere ulaşmak mümkün olabilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.