Snapchat Hikâyeler Değişiyor!

   Snapchat ile özleşen özelliklerden birisi olan hikâyeler özelliğine yeniliklerin getirileceği belirtildi.

   Snapchat Hikâyeler Değişiyor!

   Kontrol kullanıcılarda olacak

   Yapılan resmî açıklamalara göre hikayeler özelliğinden yapılan en önemli yenilik otomatik olarak ilerleme özelliğinin kapatılması. Özellikle hikayeler özelliğini kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren eleştirilen bu durum yeni güncelleme ile birlikte artık giderilecek. Bu bakımdan artık kullanıcılar ekrana dokunmadan hikayeler ilerlemeyecek ve içerikler daha uzun süre incelenebilecek.

   Listeleme özelliği geldi

   Hikayeler için geliştirilen diğer bir yenilik ise listeleme özelliğinin gelmesi. Hikayeler paylaşan kullanıcılar arasından yapılacak liste ile birlikte sırayla tüm kullanıcı hikayelerinin izlenebilmesi mümkün olacak. Bu bakımdan özellikle hikayeler özelliğini kullanan kullanıcılar için yeni güncelleme büyük bir kolaylık getirecek.

   Bu açıdan yapılan resmî açıklamaların ardından bu alanda oldukça olumlu dönüşler yapılırken güncellemenin kullanıcılara ne zaman sunulacağı şu an için bilinmiyor. Fakat önümüzdeki günlerde test süreçlerinin ardından uygulamaların yeni özelliklerinin kullanıma sunulması bekleniyor. Bu bakımdan çok kısa süre içerisinde Snapchat yeni özellikler ile sektördeki gücünü aynı şekilde sürdürmeye devam edebilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.