Sea of Thieves Her Bilgisayarda Çalışacak

   Sea of Thieves sistem gereksinimleri oyuncuların yüzünü güldürüyor.

   Sea of Thieves Her Bilgisayarda Çalışacak

   Sea of Thieves 20 Mart’ta çıkış yapı. Oyunu hem Xbox One hem de Windows 10 bilgisayarlar üzerinde oynamak mümkün. Buna rağmen oyun alışılmışın dışında düşük sistem gereksinimleri istiyor ve her bilgisayarda çalışıyor.

   Her bilgisayara uygun oyun: Sea of Thieves

   MacBook Pro ya da basit bir bütçe dostu laptop sahibi olmanız önemli değil, Sea of Thieves’i sadece entegre grafik kartıyla çalıştırmak mümkün. Tek ihtiyacınız olan ise en azından 5. nesil bir Intel Broadwell serisi işlemciyle Intel Iris Pro Graphics 6200 ya da daha iyisi. Böyle temel bir donanımla dahi oyun çalışırken, belki üst düzey grafikler sunmuyor fakat 540p çözünürlükte ve 30fps kare oranında oyun sorunsuz olarak çalışıyor. Dolayısıyla akıcı bir deneyim sağlanmış oluyor.

   Fakat çözünürlüğü 720p’ye çıkardığınızda da oyun yine bilgisayarı zorlamıyor. 720P ve 30fps’de ise Nvidia GTX 1030 ya da AMD Radeon R7 450 ekran kartı fazlasıyla yeterli oluyor. Dizüstü bilgisayarlarda ise bu Nvidia GeForce MX150 ekran kartına denk düşüyor.

   Full HD 1080p ve 30fps Sea of Thieves deneyimi içinse ihtiyacınız olan şey Nvidia GTX 1050 Ti ya da AMD Radeon RX 460 ekran kartları.

   Sea of Thieves sistem gereksinimleri konusunda PC oyuncularının başını hiç de ağrıtmayacak gibi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.