Scorp’tan Sosyal Sorumluluk Örneği

   Sloganı, “Türkiye’nin en samimi sosyal medyası” olan Scorp dijital medyada çok başarılı bir konumu yükseldi. Bu dijital başarısının yanında sosyal sorumluluk projelerini yürüterek de hem kullanıcılarının gönlünü fethediyor, hem de bütün dijital medyaya örnek oluyor.

   Scorp’tan Sosyal Sorumluluk Örneği

   Geçtiğimiz Temmuz ayında Scorp, başlattığı “Su Koyverme #SuKoyMeydanOku” kampanyası ile adından fazlasıyla söz ettirdi. Bu sosyal sorumluluk projesiyle 200’den fazla evin önüne sokakta yaşayan hayvanlar için su koyuluyor.

   Scorp kullanıcıları bu projeye büyük ilgi gösterdi

   Scorp bu sosyal sorumluluk projesini ÜNİHAK ile birlikte yürütüyor. ÜNİHAK, 2015 yılında kuruldu ve 25 üniversitenin Hayvan Hakları ve Doğal Yaşamı Koruma kulüplerini içeriyor. ÜNİHAK önderliğinde başlatılan girişimle, bir hayvan barınağının uzun bir süre su ihtiyacı bir su tankeri ile karşılandı. Scorp kullanıcıları aynı zamanda sosyal sorumluluk projesiyle ilgili samimi düşüncelerini paylaştılar.

   ‘’Malum havalar çok sıcak biz evdeyiz ama onlar değil…’’
   ‘’Hadi bakalım ben oğlumun suyunu mamasını verdim sıra aşağıda ki arkadaşlarında?’’
   ‘’Maalesef dünyada ki tüm hayvanlar benim kucağımda ki kadar şanslı olmuyor sizlerden tek ricam kullanılmış bir yoğurt kabını alın ve içine su koyun onların yüzündeki mutluluğu görmeye gerçekten değer…

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.