Samsung’un Yeni Teknolojisi İris Tarayıcı Nedir?

   Samsung’un yeni teknolojisi İris tarayıcı dünya üzerinde büyük bir topluluğun beğenisini kazandı. Eğer sizde bu tür teknolojilerin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız bu haber tam sizlik! Tıklayın ve İris tarayıcı nedir sorusunun cevabını öğrenin.

   Samsung’un Yeni Teknolojisi İris Tarayıcı Nedir?

   Samsung’un yeni teknolojisi İris tarayıcı dünya üzerinde büyük bir topluluğun beğenisini kazandı. Eğer sizde bu tür teknolojilerin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız bu haber tam sizlik diyerek haberimize devam ediyoruz. Samsung yeni teknolojiler üretmeyi ve bu anlamda müşterilerini şaşırtmayı seviyor. Yeni telefon Samsung Galaxy Note 7’de ortaya çıkan İris tarayıcı nedir diye merak ediyorsanız okumaya devam edin. Bu telefonu satın alınan kişinin kendisini FBI ajanı gibi hissedeceğini düşünüyoruz çünkü telefonunuz sizi gözlerinizden tarıyor. Bir iki yıl öncesinde kadar parmak izi okuyucusu oldukça moda bir teknolojiydi fakat artık bununda modası ve geçti teknolojinin ihtiyacı olan yeni icatlar ortaya çıkıyor. İris tarayıcısını ilk duyanlar internet ile alakalı bir şey olduklarını sanıyorlar ama gerçek herkesi şaşırtıyor.

   Samsung’un İris tarayıcısı çok sevildi

   Telefonlarınızı sizde artık çok daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Uygulamalarına, telefon rehberine ve diğer verilerine önem veren birisi artık İris tarayıcı ile çok rahat edecek. Telefonlarınızın sizleri gözünüzden tanıyor ve artık gözleriniz olmadan kimse telefonunuzu aktif hale getiremeyecek. İris tarayıcı telefonunuzun tuş kilidini kaldırmak istediğinizde ortaya çıkıyor. Telefonun ön kamerasına yüzünüzü gösteriyorsunuz ve Samsung cihazınız sizi tanıdığında telefonu kullanabileceğiniz bir moda getiriyor. İris tarayıcısı hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşmak için alt tarafta bulunan yorum kutusundan görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.