Samsung’tan Galaxy S7 Kullanıcılarına Önemli Bilgilendirme

   Galaxy S7 kullanıcıları için Samsung bugün yeni bir duyuru yayınlarken duyuruda kullanıcıların herhangi bir endişe duymaması gerektiği belirtildi.

   Samsung’tan Galaxy S7 Kullanıcılarına Önemli Bilgilendirme

   Samsung tarafından piyasaya sunulan ve kısa süre içerisinde yaşanan patlama olayları nedeniyle geri toplanan Galaxy Note 7 modellerinin ardından Samsung kullanıcılarında ciddi bir endişe hâkim oldu. Telefonları patlaması ve Samsung tarafından üretilen diğer telefonlarda herhangi bir tehlikenin olup olmadığı konusunda ciddi soru işaretlerine sahip olan kullanıcılar için Samsung yeni bir açıklama yaptı.

   Telefonlar güvenli!

   Samsung tarafından yapılan açıklamalarda yaşanan sorunun sadece Galaxy Note 7’ye özgü olduğu ve yapılan işlemler ile birlikte tehlikenin giderildiği ifade edildi. Galaxy S7 ya da Galaxy S7 Edge gibi modellerde herhangi bir sorun olmadığı ifade edilirken kullanıcıların herhangi bir endişe duymaması gerektiği ifade edildi. Bu açıdan uzun zamandan beri piyasada Galaxy S7 ile ilgili çeşitli iddialar yer alırken Samsung tarafından yapılan resmî açıklama ile birlikte tüm bu iddialar sona ermiş oldu. Kullanıcılar yapılan açıklama doğrultusunda telefonlarına herhangi bir tehlike olmadan kullanmaya devam edebilecek.

   Güven problemi var!

   Yaşanan bu durum aynı zamanda Samsung’un kullanıcılarda ciddi bir güven problemi yarattığını da gösterdi. Öyle ki kullanıcıların telefonları kullanırken patlama olaylarına karşı tedirgin olması ve pek çok soru işaretinin oluşması da Samsung’un sadece Galaxy S7 için değil diğer cihazlara da benzer problemleri yaşayabileceğini gösterdi.

   Marka tarafından yapılan açıklamalarda her ne kadar patlama olaylarının yaşanmayacağı ve sorunların sadece Galaxy Note 7 modeline özgü olduğu belirtilse de kullanıcılar ciddi bir endişeye sahip ve bu bakımdan Samsung’un somut işlemler yaparak kullanıcıların güvenini sağlaması gerekiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.