Samsung’tan Açıklama! 21 Eylül’de Ne Olacak

   Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan hatalar nedeniyle zorlu bir süreçten geçen Samsung, yeni bir açıklama yaptı.

   Samsung’tan Açıklama! 21 Eylül’de Ne Olacak

   Galaxy Note 7 modelini piyasaya sunduktan sonra bataryaların patlaması ile birlikte tüm dünyanın gündeminde yer alan Samsung, çareyi cihazları geri toplamakta buldu. Yapılan açıklamalar ile birlikte dünya genelinde iade süreci başlatılırken, kullanıcıların en kısa süre içerisinde cihazları teslim etmesi istendi. Bu taleplerin ardından kullanıcıların büyük bir kısmı iade işlemlerine başlarken, Samsung yeni bir duyuru daha yapıt.

   Yeni modeller geliyor!

   Yapılan açıklamalarda Samsung’un değişim programı kapsamında 21 Eylül tarihi itibari ile kullanıcılara yeni ve sorusuz Galaxy Note 7 teslimatlarına başlayacağını açıkladı. Bu açıklama ile birlikte iade süresinde telefonlarını Samsung’a iade eden kullanıcılar yeni bir Galaxy Note 7 modeline sahip olacak.

   21 Eylül tarihi itibari ile dünyanın pek çok noktasında kullanıcılara yeni Galaxy Note 7 modellerinin dağıtılacağı açıklanırken, kişiler iade işlemlerini yaptığı merkezlere giderek yeni modellerden birisini alabilecek. Kuşkusuz bu durum cihaz değişiminde yeni bir Galaxy Note 7 modeli isteyen kişiler için geçerli. Galaxy Note 7 teslimatı sırasında başka bir telefon modeli alan ya da ücret iadesi isteyen kullanıcılar için böyle bir imkân bulunmuyor.

   130 bin iade geldi

   2.5 milyon cihaz ile satışa çıkan Galaxy Note 7 modeli için şu ana kadar sadece 130 bin iade işleminin yapıldığı açıklanırken, satışlara göre bu rakamlar oldukça düşük bulundu.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.