Samsung’dan Yeni 2 Monitör

   Samsung yine dikkatleri üstüne toplamayı başardı. Büyüleyici özelliklere sahip olan 2 yeni monitörünü tanıttı.

   Samsung’dan Yeni 2 Monitör

   Her gün gelişmekte olan ekran teknolojilerinde kalite ve performans oldukça önemli. Durum böyleyken, Samsung çok önemli iki modelini görücüye çıkardı. İki modelin de resmi olarak tanıtımı yapılırken monitör sektöründe iki önemli ürün yer almaya başladı.

   Samsung, büyüleyici özelliklere sahip olan 2 yeni monitörünü tanıttı

   2 monitörde de kavis ekran teknolojisi kullanıldı. Samsung monitörlerde elde edilen ilk izlenimlere göre kavisli ekran tasarımı daha iyi bir deneyim sunuyor. Bundan sonrada monitör piyasasında kavis ekran teknolojisi daha fazla görülmeye başlanacağı benziyor.

   Samsung’un yeni monitörlerinde Quantum Dot ismi verilen yeni bir teknolojiyi kullandı. İki farklı monitör demiştik ve bu monitörler 24 ve 27 inç olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçim şansı taşıyan bu monitörler 1ms gibi bir tepki süresi bulunan ekranlarda, 144 hz’de görüntü elde edilebiliyor.

   Önemli olan bir diğer husus ise bu çıkacak monitörlerin fiyatı? Bu iki monitörün fiyatları ise 399 dolar ve 499 dolar olmak üzere alıcılarıyla buluşacak.

   Bu iki monitöre ek olarak sinema severlere hitap eden bir cihaz sunumunu da gerçekleştirdiler. 34 inç boyutunda ekrana sahip olup 21:9 desteği ile birlikte 999 dolar gibi bir etiket fiyatına sahip.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.