Samsung UFO Tarzında Yeni Bir Drone Üzerinde Çalışıyor!

   Son zamanların popüler ürünlerinden olan dronelar artık çok seviliyor. Teknoloji devi Samsung’ta bu modaya uymak istiyor ve UFO tasarımına sahip drone üretmeyi düşünüyor.

   Samsung UFO Tarzında Yeni Bir Drone Üzerinde Çalışıyor!

   Günümüzde sanal gerçeklik ürünlerinin artmasıyla birlikte kullanıcılar artık aksiyon kameralarına ve drone’lara yöneliyor.

   Teknoloji devi Samsung da bu modaya uymak istiyor

   Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un diğer teknoloji firmaları gibi bir drone üretme hazırlığı içinde ortaya çıktı. Hollandalı Galaxy Club tarafından paylaşılan bir patentte Samsung’un bu yeni drone’u açıkça görünüyor. Samsung’un bu drone’u alıştığımız drone tasarımından farklı olarak bir UFO tasarımına benzer bir tasarımla geliyor.

   Samsung’un bu drone’unun tasarımına bakıldığında tasarımı oldukça farklı bir çizgide geliyor. Samsung’un bu drone’u dairesel bir tasarıma sahip. Daire gibi olan bir drone UFO’lardan ilham olarak geliştirildiği açıkça anlaşılıyor ve Samsung’un bu drone’unun alt kısmında olan şişkinlik dikkat çekiyor. Samsung’un bu drone’unda olan bu şişkinliğin nedeninin Samsung Gear 360 kamerasının yer alacağı için kaynaklandığı düşünülüyor.

   Samsung’un bu drone’unun üretilip üretilmeyeceği henüz bilinmiyor ancak Samsung’un bu drone’unun üretilmesi halinde kullanıcılar tarafından çok sevileceği aşikâr.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.