Samsung Patlama Videolarını Kaldırtıyor!

   Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy Note 7 modelinin patlamalara yol açması pek çok farklı alanda önemli bir mizah malzemesi olmuştu. İşte konuyla ilgili yaşanan son gelişmeler.

   Samsung Patlama Videolarını Kaldırtıyor!

   Galaxy Note 7 modellerinin bataryalarında yaşanan problemler nedeniyle pek çok farklı alanda bir mizah malzemesi haline getirilmiş ve bu patlama olayı nedeniyle Samsung ağır bir şekilde eleştirilmişti. Özellikle son dönemlerin en çok ilgi çeken oyunlarından birisi olan GTA 5 oyunu içerisinde yapılan değişiklikler oyundaki bombaların Galaxy Note 7 olarak kullanılmaya başlanması markanın prestijini de etkilemişti.

   Videoları kaldıracak

   Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda ise Galaxy Note 7 modeli ile ilgili yapılan bu çalışmaların kaldırmaya başlandığı belirtildi. Samsung tarafından yapılan gelişmeler ile birlikte özellikle oyun içerisindeki anların çekildiği ve yayınlandığı videolar YouTube üzerinden kaldırılmaya başlandı.

   Hızla yayıldı

   Yayınlanmaya başladıktan sonra kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde farklı platformlarda da yer almaya başlayan bu içeriklerin tamamının kaldırılması pek mümkün görünmüyor. Aynı zamanda Samsung tarafından videolar kaldırılmış olsa da hala akıllarda yer etmiş durumda. Bu açıdan videoların piyasadan kaldırılması Samsun’a nasıl bir etki edeceği merak ediliyor. Zira Samsung şu anda oldukça iyi bir mesaiyi bu işlemler için harcamaya başlamış görünüyor. Fakat tüm bu gelişmeler yaşanırken Samsung’un patlama olaylarının yanı sıra patlama olayları üzerinden yapılan çeşitli çalışmalara karşı da mücadele başlatması oldukça ilgi çeken noktalardan birisi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.