Samsung Parmak İzi Teknolojisini Geliştirmeyi Düşünüyor!

   Teknoloji devi Samsung son model akıllı telefonların olmazsa olmaz özelliği olan parmak izi okuyucuları hakkında yeni planları bulunuyor. İşte Samsung’un yeni parmak izi okuyucusu planı!

   Samsung Parmak İzi Teknolojisini Geliştirmeyi Düşünüyor!

   Parmak izi okuma denilince akla gelen ilk firmalar ABD’li Synaptics ve İsveçli FPC geliyor. Samsung parmak izi okuyucularında yeni bir sayfa açmak istiyor ve parmak izi okuyucularını yerel markalardan temin etmek istiyor.

   Samsung parmak izi okuyucusu üretimine giriyor!

   Gelen son iddialar eğer doğruysa Samsung potansiyel ortaklarıyla görüşmeler yapıyor. Samsung’un bu anlaşmada düşüncesi artık pek çok akıllı telefonunda kullanmakta olduğu parmak izi okuyucularını kendi imal etmesi. Samsung’un planlarına göre 2017 itibariyle parmak izi okuyucuları yonga satışına başlanacak.

   Giriş Seviyesinde Samsung modellerine parmak izi okuyucusu geliyor!

   Samsung’un parmak izi okuyucu üretimini bir çatı altında yapmak istemesi Samsung’un dışa bağımlılığını azaltacak. Bu sayede Samsung artık alt seviyeli akıllı telefonlarında bile parmak izi okuyucularını kullanabilecek ve bu Samsung’a çok ucuza mal olacak. Samsung’un parmak izi okuyucularını kendi imal etmesi bir başka anlamda Samsung’un parmak izi okuyucularını gelişme açısından da oldukça önemli. Bakalım Samsung ilerleyen dönemlerde ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.