Samsung Galaxy S9 Mor Renk Çıkacak mı?

   İddialara göre Samsung Galaxy S9 cihazlarında sürpriz renk seçenekleri olabilir.

   Samsung Galaxy S9 Mor Renk Çıkacak mı?

   Teknik özellikler her zaman önemli fakat şu bir gerçek ki, telefonunuzu cebinizden çıkardığınızda insanlar ilk olarak rengine göre yargılayacaktır. Görünüşe göre Samsung 2018 yılında çıkaracağı Galaxy S9 cihazlarında sürpriz bir renk tercih edebilir.

   Samsung Galaxy S9 mor renk söylentileri yükseliyor

   SamMobile sitesine konuşan bir dizi kaynak, Samsung’un 2018 yılında telefon skalasına mor renk seçeneğini de ekleyeceğini iddia etti. Klasik siyah, mavi ve altın renkler ise halâ var olmaya devam edecek fakat özellikle ‘marjinal’ bir renk arayanlara mor da sunulacak.

   Aslına bakarsanız aynı renk söylentileri geçtiğimiz yıl da çıkmıştı ve Samsung Galaxy S8’te mor renk olacağı dile getirilmişti. Bu gerçekleşmezken, 2018’da ise nihayet yeni renk gelebilir. Fakat elimize Samsung tarafından resmi bir doğrulama geçene kadar emin olma şansımız bulunmuyor.

   Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak?

   Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus telefonlarının devam cihazı olan Samsung Galaxy S9 modelini 2018 yılının ilk çeyreğinde bekliyoruz. Geçtiğimiz yıl Samsung duyuruyu mart ayının sonunda gerçekleştirmişti ve muhtemelen bu yıl da aynı şey olacak.

   Yeni Samsung amiral gemisi Samsung Galaxy S9’da muhtemelen Qualcomm Snapdragon 845 veya geliştirilmiş bir Exynos çipset kullanılacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.