Samsung Galaxy S9 Mini Çıkacak mı?

   Küçük Samsung amiral gemisi Samsung Galaxy S9 Mini, Infinity Display özelliği ile 2018’de çıkabilir.

   Samsung Galaxy S9 Mini Çıkacak mı?

   Görünüşe göre Samsung, Galaxy S ve Galaxy S8 Plus modellerine benzeyecek, Infinity Display özellikli 5 inç ekranlı bir telefon üzerinde çalışıyor.

   Samsung Galaxy S9 Mini hakkındaki sızıntı Weibo’dan geldi

   Daha çok Samsung ürünlerine dair sızıntılarıyla tanınan Ice Universe, bu sefer de Çin menşeli sosyal paylaşım sitesi Weibo üzerinde bazı bilgiler paylaştı ve firmanın yeni telefon için çalıştığını iddia etti. Yazıda bu cihazın Samsung Galaxy S9 Mini olduğu belirtilirken, Samsung’un henüz net bir karar almadığı bilgisine de yer verildi.

   Bilindiği gibi 2018’in ilk aylarında Samsung’un yeni Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini satışa çıkması bekleniyor. Dolayısıyla firma bu iki amiral gemisinin yanına bir de daha ufak boyutlu fakat aynı zamanda daha ucuz model ekleme olasılığı var.

   Galaxy S8 Mini çıkmamıştı

   Bu yılın başında firmanın Galaxy S8 Mini üzerinde çalıştığı da iddia edilmişti fakat bu telefon gerçeğe dönüşmemişti ve prototip aşamasında kalmıştı. Fakat belki de Samsung kararını Galaxy S9 için erteledi ve bu sefer ‘Galaxy S9 mini’ amiral gemisi çıkarabilir.

   Gerçekleşmesi halinde Samsung Galaxy S9 Mini’nin Inifinty Display özelliğine, kavisli 5 inç boyutunda bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bakalım ilerleyen dönemlerde buna dair başka ipuçları görecek miyiz?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.