Samsung Galaxy S9 Mart’ta Çıkacak mı?

   Yeni Samsung Galaxy S9 Mart’ın 16’sında çıkacak söylentileri hızla yayılmakta.

   Samsung Galaxy S9 Mart’ta Çıkacak mı?

   Bir süredir Samsung’un yeni akıllı telefonlarını 25 Şubat tarihinde duyuracağını biliyorduk ve bunların da Galaxy S9 ile Galaxy S9 Plus olacağı neredeyse kesin. Şimdi ise yeni cihazların 16 Mart 2018 tarihinde satışa çıkacağı söyleniyor.

   Samsung Galaxy S9 çıkış tarihi

   Yeni raporlar Güney Koreli kaynaklardan gelirken, her iki telefonun MWC 2018 sonrasında satışa sunulacağı söyleniyor. İddialara göre 28 Şubat tarihinde ön siparişler başlayacak ve ardından iki hafta sonra resmi satışlara geçilecek.

   Eğer Güney Kore’den gelen bu haberler doğruysa, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın tarihlerine göre farklılık yaşanacak. Bu iki telefon 29 Mart tarihinde duyurulmuştu ve Nisan ayının sonlarında satışa sunulmuştu.

   Galaxy S9 teknik özellikleri

   Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin ise 16 Mart’ta satışa sunulup sunulmayacağını tabii ki henüz bilmiyoruz çünkü bu haberler tamamen söylentiden de ibaret olabilir. Fakat Pazar günü düzenlenecek olan Samsung etkinliğine kadar yeni akıllı telefonların çıkış tarihini kesin olarak öğrenemeyeceğimiz kesin.

   Samsung Galaxy S9 Plus’ta Qualcomm Snapdragon 845 işlemci çipseti, 5.8 inç ekran, çift kamera ve 6GB RAM olması bekleniyor. Telefonun fiyatı da aynı şekilde MWC 2018’de duyurulacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.