Samsung Galaxy S8’in Bilgileri Sızdırıldı

   Galaxy S7 ve S7 Edge henüz daha yeni yeni normal satışlara ulaşırken şimdiden Galaxy S8’in bilgileri sızdı.

   Samsung Galaxy S8’in Bilgileri Sızdırıldı

   Samsung, dur durak bilmeden hızını kesmeden devam ediyor!

   Bu yıl içerisinde Galaxy S7 ve S7 Edge tanıtan şirket şimdiden Galaxy S8 için çalışmalara başladığı belirtiliyor. Bazı kaynaklar ise şimdiden S8 hakkında bilgiler sızdırmaya başladı bile.

   Son sürat devam eden Samsung bir de diğer amiral gemisi için Note 7 için gün sayıyor.

   2 dev modeliyle her yıl piyasada önemli rol oynayan şirket bu bağlamda cirosunu da arttırdı. En büyük rakibi Apple ise henüz iPhone 7 serisini çıkarmamış durumda. Çok geride kalan şirketin satışları da düşmüş durumda.

   Galaxy S8 hakkında şu ana kadar ortaya atılan iddialar arasında VR özelliğinin ön plana çıkacağı olması. Ayrıca 4K teknolojisi de bu yeni seri de yerini alacağı söyleniyor. İşletim sistemi olarak ise Android’in son sürümü olan Nougat 7. 0’ın yer alacağı ifade edildi. Telefonun 2017’de de piyasaya sürüleceği ise net olan bilgiler arasında. Yine şık bir tasarım ile gelmesi beklenen telefon hakkında bunlar ortaya atılan iddialar. Sonuç olarak daha uzun bir süre var önünde.

   Ama Samsung sonuç olarak sadece tek model üzerine yoğunlaşan bir marka değil. Bu esnada farklı modellerini de piyasa sürecektir. S serisi dışında Note, A, J gibi serilerde dikkat çeken modeller arasında. iPhone veya kendisiyle aynı alanda yarışan diğer Android üreticileri bu rekabete yetişebilirler mi bilinmez. Ama şu anda tek başına Samsung lider gibi görünüyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.