Samsung Galaxy S8 Android Oreo Güncellemeleri Başladı

   Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri için Android 8 Oreo işletim sistemi güncellemesi başladı.

   Samsung Galaxy S8 Android Oreo Güncellemeleri Başladı

   Samsung bir önceki nesil amiral gemisi telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri için Android 8 Oreo işletim sistemi güncellemesini yayınlamaya başladı fakat muhtemelen şu anda indiremeyeceksiniz.

   Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus güncelleme ne zaman gelecek?

   Bilindiği gibi bir süredir yeni işletim sistemi için beta sürümü devam ediyordu ve betaya katılanlara öncelik tanınacak. İlk olarak Almanya’da yaşayan Galaxy S8 ve S8 Plus kullanıcıları Android 8 Oreo’ya geçiş yapabilecek.

   Diğer bölge ve telefon sahiplerine ise en yakın sürede Oreo’nun gönderilmesi bekleniyor. Muhtemelen sadece günler ve saatler içinde telefonlarınız yenilenecek. Eğer beta programına katılmadıysanız güncellemeyi yine alacaksınız fakat biraz gecikebilir. Her ne kadar net tarih henüz bilinmese de yakın zamanda belli olacağını düşünüyoruz.

   Telefonunuzu kontrol etmeyi unutmayın

   Ayrıca cihazında yeni güncelleme olup olmadığını kontrol etmek isteyenler Ayarlar menüsünden Yazılım Güncellemeleri kısmına girerek kontrol edebilirler.

   Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri gerek tasarımı gerek teknik özellikleriyle oldukça beğeni toplamıştı. Android 8 Oreo da akıllı telefonlara pek çok yenilik getirirken, özellikle arayüz ve kullanıcı deneyimi konusunda ciddi farklılıklar mevcut.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.