Samsung Galaxy S7 Edge de Patladı

   Son dönemlerde pek çok telefon patlama haberi gelirken, Samsung Galaxy S7 Edge modelinin de patladığı belirtildi. İşte konuyla ilgili yaşanan tüm detaylar.

   Samsung Galaxy S7 Edge de Patladı

   SamsungGalaxy Note 7 modelinde yaşanan patlama olaylarının ardından oldukça zorlu bir süreç içerisinde girerken, yeni bir patlama haberleri daha gelmesi tüm gözlerin Samsung’a çevrilmesine neden oldu.

   Edge hayal kırıklığı yaratabilir!

   Üstelik bu sefer patlayan model Samsung’un en çok güvendiği Samsung Galaxy S7 Edge oldu. Telefonun patlaması ile ilgili paylaşılan bilgilerde telefonun orijinal şarj cihazı ile şarj edildiği ve bu sırada telefonun patladığı belirtildi.

   Patlama nedeni belli değil!

   Telefonun patlama nedeni tam olarak öğrenilemese de yaşanan olayın ardından tüm gözler Samsung’a çevrildi. Özellikle Note 7’nin ardından yeni bir patlama olayının daha yaşanması benzer bir durumun Galaxy S7 Edge modeli için de yaşanıp yaşanmayacağını düşündürürken şu ana kadar yapılan herhangi bir açıklama yok. Fakat kullanıcılar son dönemlerde giderek daha çok tedirginlik yaşadığından dolayı bu tip olaylar çok daha fazla ilgi çekiyor.

   Özellikle yaşanan son olayın kullanıcı hatası olmaması ve telefonda yer alan bir hata nedeniyle kaynaklandığını tespit edilmesi halinde ise Samsung’un içinde bulunduğu durum çok daha zora girecek. Bu bakımdan tüm gözler Samsung’da çevrilmiş durumda. Üstelik Samsung tarafından konuyla yapılacak açıklamada nasıl bir savunmanın yapılacağı da merak ediliyor. Markanın hala sessizliğini koruyor olması da farklı soru işaretlerinin oluşmasına neden olmuş durumda.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.