Samsung Galaxy S7 ‘den Yeni Haberler Var!

   Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge çok yakında meraklıları ile buluşacak.

   Samsung Galaxy S7 ‘den Yeni Haberler Var!

   Samsung yeni telefon modellerinde kavisli ekran ve uzun süreli şarj pili sloganları ile yola çıkıyor. Geçtiğimiz sene tanıttığı Samsung Galaxy S6 edge de kavisli ekrana sahipti. Samsung kullanıcılarının beğenisini toplamış görünüyor ki yeni modellerinde de tercihi kavisli ekran yönünde.

   Samsung’da düz ekran out, kavisli ekran in !

   Samsung önümüzdeki günlerde piyasaya sunacağı Samsung Galaxy S 7 ve Samsung Galaxy S7 edge modellerinde kavisli ekran kullanacağını resmen duyurdu. Samsung mobil şefi Dong-jin Koh’un yaptığı açıklamada Samsung’un geliştireceği Samsung Galaxy S akıllı telefon serilerinde kavisli ekran kullanacaklarını yani Samsung Galaxy S akıllı telefon serisinin markası haline geleceğini belirtti. Böylece Samsung düz ekran teknolojisine veda ediyor gibi görünmekte. Kesin olmamakla birlikte kullanıcıların beğenisi ve Samsung’un çalışmalarını bu yönde geliştirmesi bunu gösteriyor gibi.

   Samsung’un pil ömrü ne kadar sürecek?

   Samsung ‘un geliştirmiş olduğu bir diğer özellik ise kullanıcıların en önem verdiği nokta olan pil ömrü özellikle iş adamları için sürekli olarak telefon başında gerek yazışarak gerek de arayarak iletişim kurmaktalar ve bu durum pil ömrü kısa telefon kullanan kişilerde bir kâbus haline geliyor. Samsung bu özelliğini geçtiğimiz serilerinde oldukça geliştirmiş gibi görünse de Samsun Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge modellerinde oldukça geliştirmişe benziyor.

   Özellikle geçtiğimiz günlerde yayınladığı Danny Glover’ın oynadığı reklam filminde vurguladığı en önemli özellik pil ömrü idi. Samsung yeni modelinin pil ömrünün ne kadar kullansanız da 12 saat süre ile sizi memnun edeceğini belirtiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.