Samsung Galaxy S4 ile Yakalanan Başarı

   Dünya devi Samsung patlama yaptığı telefonu Galaxy S4 ile ve öncesi ile buralara kadar geldi.

   Samsung Galaxy S4 ile Yakalanan Başarı

   Galaxy, bir anda diğer üreticilerin önüne geçmeyi başardı!

   İlk olarak tuşlu telefon üretimi ile başlayan şirket daha sonrasında yavaş yavaş akıllı telefon üretimine geçmeye başladı. Çıkardığı dokunmatik telefonlar ile kendisini geliştiren firma çalışmalarını ilerleterek Android işletim sistemini telefonlarına entegre etti. Yola çıktığı S Serisi ile başarılı bir performans yakalayınca bu yolda haritasını çizdi.

   Galaxy S1, S2, S3 derken bir anda diğer üreticilerin önüne geçmeyi başardı.

   iPhone ile yarışmaya devam ederken ürettiği telefonların hem kullanışlı olması hem de ucuz olması bir anda dikkatleri üzerine çekmesine sebep oldu. Sonrasında ise bombayı patlatan Samsung şirketi Galaxy S4 modelini piyasaya sürerek hızlı bir çıkış yakaladı. Çünkü bu telefona eklenen özellikler zamanın en iyisi ve hiç görülmemiş şeylerdi. Yüksek çözünürlükte kamera, elektronik aletleri kumanda edebilme, yüksek hafıza kapasitesi, 8 çekirdekli işlemcisi ve akıllı telefon dediğin budur diyebileceğimiz sensörler aracılığı ile dokunmadan telefonu hareket ettirebilme özellikleri bulunuyordu. Ayrıca daha sayamadığımız birçok özellik mevcut.

   Günümüzde de hala birçok kullanıcısı olan telefonun sıfırları da mevcut. 600-650 TL’ye sıfırlarını bulunabilirken ikinci elleri ise 400-500 TL arası değişim göstermekte. Son güncelleme olarak Android 5.0.1’i kullansa da yeni sürümlerden pek bir farkı olmadığını göreceksiniz. Ara sıra ısınıyor dense de bu kesinlikle bir sorun teşkil etmiyor ve sizi rahatsız etmiyor. Yani Samsung’un en ideal ve gözü yükseklerde olmayanlar için tercih edebilecekleri bir model olarak tavsiye ediyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.