Samsung Galaxy S10 Ön Sipariş Hediyeleri Ortaya Çıktı

   Samsung Galaxy S10 modelinin ön sipariş hediyelerinin arasında JBL Charge 3, Galaxy Buds ve Clear View Kılıf gibi ürünler var.

   Samsung Galaxy S10 Ön Sipariş Hediyeleri Ortaya Çıktı

   Resmi olarak duyurulan Samsung Galaxy S10 modelinin ön sipariş hediyeleri belli oldu.

   Samsung Vietnam sitesi üzerinde paylaşılan yeni görsel, amiral gemi modelini satın alanlara mükemmel hediyelerin verileceğini ortaya koymuş durumda.

   Hediyeler arasında kablosuz kulaklık ve hoparlör gibi müzikseverlerin hoşlarına gidecek ürünler bulunuyor.

   300 Dolar değerindeki paket hediye edilecek

   Söz konusu görselde görüntülenen ürünlerin toplam değeri 300 dolar

   JBL Charge 3, Galaxy Buds ve Clear View Kılıf ürünlerinin yer aldığı paket, kullanıcı açısından son derece faydalı olacak denilebilir.

   Kablosuz kulaklıkların sektörü adeta domine etmeye başladığı bugünlerde S10 ile birlikte Galaxy Buds’ın gelmesi oldukça hoş karşılanacaktır.

   JBL ses kalitesini istenilen her bir noktaya taşımayı sağlayan Charge 3 hoparlör de benzer şekilde kullanışlı ürünler arasında gösteriliyor. Hafif ve pratik bir hoparlör olan Charge 3, şu anda en çok satılan ürünler arasında yer almakta.

   Samsung Galaxy S10 ön siparişi için bir hayli güzel hediye tanımlamasını yapmak mümkün.

   Samsung Galaxy S10 ön sipariş?

   21 Şubat’ta tanıtılılan Galaxy S10 modelinin ön siparişi ise birkaç hafta sonra başlayacak. Samsung Vietnam sitesindeki bilgilerde ise ön sipariş tarihleri 11 Şubat – 26 Şubat olarak belirlenmiş.

   Fakat bu tarihlere kesin gözüyle bakmak şimdilik pek mümkün değil. Zira Samsung tarafından resmi olarak yapılmış bir açıklama mevcut değil.

   Ön sipariş paketinin her ülkede geçerli olacağı da kesinleşmedi. Hatta daha önceki çalışmalar göz önünde bulundurulduğunda ön sipariş hediyelerinin çeşitli ülkeler ile sınırlı kalacağı dahi söylenebilir.

   Genellikle belirli ülkeler ile sınırlı tutulan kampanyalar, aynı zamanda bölgelere özel bir şekilde de düzenlenebiliyor. Bundan dolayı kesin bilgi için Galaxy S10 duyurusunu beklemek zorundayız.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.