Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkıyor?

   Samsung’un Galaxy Note 7 modelinin ardından pek çok kişi Galaxy Note 8 modelini merakla beklemeye başlamıştı. İşte son Galaxy Note 8 dedikoduları!

   Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkıyor?

   Samsung’un Note 7 modelinin kullanıcılara pek çok olumsuz şeyler yaşatmasıyla birlikte yeni Galaxy Note 8 dedikoduları hemen başlamıştı. Samsung’un Galaxy Note 7 modelinden kullanıcıların memnun olması ancak Note 7’de yaşanan bu olumsuzlukların arından pek çok kullanıcı Galaxy Note 8 modelini beklemeye başlamıştı.

   Samsung’un büyük pazarlama taktiğiyle Galaxy Note 6yerine Galaxy Note 7’yi satışa sunması pek çok kişi tarafından olumlu şekilde karşılansa da Samsung’un Galaxy Note 7 modelinde yaşanmış olduğu bu talihsiz durumlar uzun yıllar geçse dahi unutulacak gibi durmuyor.

   İddiaların sahibi Evan Blass!

   Samsung’un Galaxy Note 7 ile oluşan kötü imajı yıkmak için Galayc Note 8 modelinde ateşli bir pazarlama taktiği izleyeceği ve ayrıca viral reklam çalışması izleyeceği kesin görünüyor. Akıllı telefonlar hakkında yapmış olduğu başarılı haberlerle adından söz ettiren Twitter fenomeni Evan Blass, 2017 yılında Samsung’un çıkartacağı Note 8 modeli hakkında yeni haberleri takipçileriyle paylaştı.

   İki farklı Galaxy Note 8 geliyor!

   Blass’ın aktarmış olduğu son Note 8 dedikodularına göre Samsung Galaxy Note 8 iki farklı model ve iki farklı ekran boyutuyla geleceği konuşuluyor. Samsung’un 5.7 inç ekran boyutuna sahip olan modelinin Galaxy Note 8 adıyla çıkacağı ve 6.2 inç ekran boyutuyla gelecek olan modelinin de Galaxy Note 8 +adıyla geleceği konuşuluyor.

   & GB RAM ve 4K ekran!

   Ayrıca Samsung’un Galaxy Note 8 cihazı yılın cihazı olacak ve Qualcomm‘un Snapdragon 835 işlemcisiyle gelecek ve 6 GB RAM ile 4K ekran çözünürlüğü sunacak. Samsung’un Note 8 modelinde kullanılacak olan ve Note serisinin vazgeçilmez aparatı olan S-Pen kullanıcılara arttırılmış gerçeklik deneyimi sunabilir.

   JBL ses teknolojisi kullanılacak!

   Samsung’un geçtiğimiz günlerde satın aldığını duyurduğu Harman‘ı yakında akıllı telefonlarında kullanacağını düşünülüyordu ve bu anlamda Samsung Galaxy Note 8 modelinde JBL ses teknolojisine yer verecek.

   Samsung Galaxy Note 8 Samsung’un sesli asistanıyla geliyor!

   Samsung’un Galaxy Note 8 modelinde ayrıca Galaxy S8 modelinde kullanılması beklenen Google’ın Google Now ve Apple’ın Siri sesli asistanına rakip olarak geliştirdiği Samsung’un Bixby isimli sesli asistanı da beraberinde sunacak. İlerleyen günlerde bakalım Samsung’un merakla beklenen Galaxy Note 8 modeli hakkında ne gibi ayrıntılar çıkacak?

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.