Samsung “Galaxy Note 10” 5G Destekli Seçenekler Sunacak

   Samsung, iki adet 5G ve iki adet de LTE destekli olmak üzere toplamda dört farklı Galaxy Note 10 seçeneği sunmayı hedefliyor.

   Samsung “Galaxy Note 10” 5G Destekli Seçenekler Sunacak

   Kısa aralıklarda yeni akıllı telefon modellerine imza atan Samsung, anlaşılan bir süre daha bu politikayı sürdürecek.

   Firmanın en önemli amiral gemi serilerinden olan “Galaxy Note” yakında çıkacak olan halkası ile farklı seçenekler sunmaya hazırlanıyor.

   Buna göre dört farklı Note 10 seçeneği göreceğiz.

   Galaxy Note 10 seçenekleri arasında 5G destekli iki farklı modele hazır olun

   Paylaşılan bilgilere göre Samsung, iki adet 5G ve iki adet de LTE destekli olmak üzere toplamda dört farklı Galaxy Note 10 seçeneği sunmayı hedefliyor.

   Böylelikle fiyat bazında da farklı seçeneklere sahip olması beklenen Note 10’un geniş bir kitleye hitap edeceği söylenebilir.

   Düşük versiyondan en yüksek versiyona olmak üzere sıralanacak olan seçenekler, ihtiyaca göre seçim yapmayı mümkün kılacak.

   Gelelim bir diğer önemli bilgiye. LTE desteği bulunan Note 10 seçenekleri 6.28 inç ve 6.75 inç olmak üzere ekran boyutuna sahip olacak.

   Küçük ekranlı model üç farklı arka kamera ile donatılacakken diğer model ise dört farklı arka kamera ile birlikte gelecek.

   Galaxy Note 10 ne zaman tanıtılacak?

   Dört farklı model arasındaki en büyük farkın 5G desteği olması bekleniyor.

   Görece daha pahalı bir fiyattan satışa sunulması beklenen 5G destekli modeller, tıpkı LTE sürümlerinde olduğu gibi iki farklı ekran büyüklüğü sunacak. Böylelikle kullanıcılar isteklerine göre kolaylıkla tercih yapabilecekler.

   Bir süredir merakla beklenen “Galaxy Note 10” modeli için biraz daha beklememiz gerekecek.

   Henüz Samsung cephesinden gelen resmi bir açıklama olmasa da gözler ağustos ayına dönmüş durumda. Gelen raporda cihazın 8 Ağustos 2019 tarihinde tanıtılacağı söyleniyor.

   Bu tarihten kısa bir süre sonra ise cihazın resmi olarak satın alınabilir olacağı ön görülmekte.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.