Samsung Galaxy J4 (2018) Özellikleri Sızdırıldı

   Yeni Samsung Galaxy J4 (2018) özellikleri Geekbench’te gözüktü.

   Samsung Galaxy J4 (2018) Özellikleri Sızdırıldı

   Görünüşe göre Samsung yeni bir giriş seviyesi akıllı telefon üzerinde çalışıyor. 2018 model Galaxy J4 Geekbench tarafından yayınlanan benchmark testlerinde SM-J400F adıyla ortaya çıkarken böylece ilk sızıntı gerçekleşmiş oldu.

   Samsung Galaxy J4 (2018) teknik özellikleri

   Şimdilik yeni Galaxy J4 hakkındaki bilgilerimizi yayınlanan benchmark testlerine dayandırıyoruz. Henüz duyurulmayan modelin kutudan Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle çıkacağı kesin ve aynı zamanda içinde 1.4Ghz saat hızlı Exynos 7570 işlemci çipseti bulunacak. Bu işlemci 2017 yılında çıkan Galaxy J3’de de kullanılmıştı.

   2GB RAM ile çıkacağı söylenen Samsung Galaxy J4 (2018), Geekbench’te tek çekirdek için 623 puan, çoklu çekirdek için de 1815 puan almayı başardı.

   Her ne kadar Geekbench sonuçları zaman zaman isabetli olmasa da bu ayrıntılara baktığımızda Samsung Galaxy J4 (2018)’ün giriş seviyesi bir telefon olacağını söyleyebiliriz.

   Samsung Galaxy J serisi telefonlar bugüne kadar zaten hep giriş seviyesindeydi ve fiyat-performans ürünü olarak dikkat çekiyorlardı. Dolayısıyla Galaxy J4 de muhtemelen böyle olacak, Samsung Experience yazılımı ve düşük fiyatla çıkış yapacak. Önümüzdeki günlerde muhtemelen Güney Koreli firmadan resmî açıklama gelecektir.

   Şu anda yeni Samsung Galaxy J4’ün fiyat bilgisini ve çıkış tarihini bilmiyoruz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.