Samsung Galaxy Fold İçin Sipariş İptal Süreci Başladı

   Galaxy Fold modelini yaşanan sorunlara rağmen satın almak isteyen kullanıcıların geri dönüş yapmaları gerekiyor

   Samsung Galaxy Fold İçin Sipariş İptal Süreci Başladı

   Katlanabilir akıllı telefon sektörüne Galaxy Fold adında geliştirdiği model ile girmeye hazırlanan Samsung, ne yazık ki bu konuda pek de güzel günler geçiriyor denemez. Zira test adına çeşitli kullanıcılara gönderilen Galaxy Fold, bilindiği üzere hızlıca hasar alıyor. Bu duruma karşılık ön siparişleri iptal etmeye imkan tanıyan Samsung, konu hakkında kullanıcıları bilgilendirdi.

   Galaxy Fold siparişinizi iptal edebilirsiniz.

   Test adına gönderilen sürümlerde sorun çıkmasından dolayı satış tarihini ileri bir döneme erteleyen Samsung, bununla birlikte kullanıcılara bilgi verdi. İsteyen kişilerin siparişlerini iptal edebileceklerini dile getiren şirket, bunu kullanıcılara gönderdiği bilgilendirme e-postası ile gerçekleştirdi.

   Özellikle YouTube’ta yayınlanan videolarda ne denli sorunlu bir cihaz olduğu ortaya konan Galaxy Fold, ekranın bozulması ile gündeme gelmişti. Yaşanan problemlerden sonra sevkiyat tarihini bilinmeyen bir döneme erteleyen Samsung, şimdi de siparişlerin iptal edilmesine olanak tanıyor. Bu durumun yaşanması, doğrudan marka bilinirliği açısından kötü yorumunda bulunabilir. Fakat şirketin Note 7 batarya patlamalarında izlediği yol ile kullanıcıların gönüllerini almış olması, bu sorundan da sağlıklı bir şekilde çıkabileceği fikrini akıllara getiriyor.

   Galaxy Fold siparişleri otomatik bir şekilde iptal edilecek!

   Gelelim işin en can alıcı noktasına. Bilgilendirme adına atılan e-postalarda siparişlerin iptal edileceğine dair bir bilgi yer alıyor. Buna göre Samsung, kullanıcı aksini belirtmediği sürece siparişi otomatik bir şekilde iptal edecek. E-postaya yanıt vermeyen veya siparişlerinin geçerli olması için iletişime geçmeyen kullanıcılar açısından sipariş iptal süreci oluşacak.

   Galaxy Fold modelini yaşanan sorunlara rağmen satın almak isteyen kullanıcıların geri dönüş yapmaları gerekiyor. Bu noktada şirketi bilgilendirmesi gereken kullanıcıların siparişleri iptal edilmeyeceğe benziyor. Konuyla ilgili daha fazla bilginin yakın zamanda ortaya çıkması beklenmekte.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.