Samsung Galaxy C9 Pro Modeli Yolda!

   Samsung özellikle Galaxy Note 7 modelinin ardından durumu toparlamak ve yeni iddialı bir model ile piyasaya giriş yapmak için Galaxy C9 modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

   Samsung Galaxy C9 Pro Modeli Yolda!

   Galaxy C9 modeli ile ilgili uzun zamandan beri gündemde farklı bilgiler yer alırken sızdırılan son raporlarda Galaxy C9 Pro modelinin de geliştirildiği ve piyasaya sunulacağı belirtildi. Bu bakımdan uzun zamandan beri Galaxy C9 modelinin piyasaya sunulması beklenirken artık beklentiler iki farklı versiyon için.

   C9 Pro da geliyor!

   Öyle ki elde edilen bilgilere göre Samsung hem Galaxy C9 hem de Galaxy C9 Pro ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. Note 7 telefon modelinde küçük farklar yer alacağı gibi 2 telefon modeli de üstün bir performans sunabilecek kapasitede.

   6 GB RAM olacak!

   Bu açıdan Galaxy C9 modelinde 6 GB RAM ve ek donanımlar telefonun çok daha üstün özelliklere sahip olmasına ve performans anlamında kullanıcıları tatmin etmesi bekleniyor. Note 7 modeli sonrasında 2016 yılı içerisinde piyasaya sunulacak olan C9 serisi bu bakımdan Samsung’un umutlarını da arttırmış durumda.

   Özellikle Galaxy Note 7 modelini iade eden kişilerin yeni bir telefon almak istemesi halinde C9’un ön plana çıkarılması ve C9’un yüksek satış rakamlarına ulaştırılması adına çalışmaların yapılması bekleniyor. Samsung yaşanan tüm bu olumsuzlukların ardından Galaxy C9 ve Galaxy C9 Pro serisi ile birlikte yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Bu bakımdan yeni telefonlar için markanın dönüşlerin çok iyi olmasını beklemesi farklı bir beklentinin yaşanmasına neden oluyor. Önümüzdeki günlerde piyasaya sunulması beklenen telefonlar Samsung için önemli bir dönüm noktası olabilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.