Samsung Galaxy A8 2016 Özellikleri Ne?

   Samsung Galaxy A8 2016 olarak adlandırılan yeni telefon modeli, Samsung tarafından tanıtıldı. İşte yeni telefon modelinin özellikleri.

   Samsung Galaxy A8 2016 Özellikleri Ne?

   Samsung son dönemlerde yeni telefon modellerinin tanıtımlarını arka arkaya yapmaya başlarken özellikle Galaxy Note 7 ile yaşanan olumsuz durumun giderilmesi ve ekonomik açıdan da daha fazla gelirin elde edilmesi amaçlanıyor. Bu doğrultuda Samsung tarafından yeni bir telefon modelinin daha tanıtımı gerçekleştirilirken Samsung Galaxy A8 2016 resmen duyuruldu.

   Samsung Galaxy A8 2016 tanıtıldı

   Yapılan tanıtım etkinliğinde telefonun teknik özellikleri ayrıntılı bir şekilde paylaşılırken oldukça yüksek özelliklerin tercih edildiği telefonun kullanıcılardan ilgi görmesi bekleniyor. Samsung’un son yıllarda A serisine yaptığı güncellemeler kısa süre içerisinde bu serinin daha ön plana çıkmasını sağlarken Samsung Galaxy A8 ailesinin en önemli modellerinden birisi durumunda.

   Yapılan tanıtım ile birlikte Samsung sektördeki gücünü sürdürme amacını taşırken 2016’nın son çeyreği itibariyle pazara sunulan telefonun özellikle 2017 yılı içerisinde büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. A serisini seven ve Samsung’un bu modellerini tercih eden kullanıcılar için şu anda en iyi seçenek Samsung Galaxy A8 2016 modeli.

   Samsung Galaxy A8 2016 teknik özellikleri ne?

   5.7 inç bir ekranın tercih edildiği Samsung Galaxy A8 2016, Full HD desteklemesi ile birlikte ekranda oldukça kaliteli bir görüntü sağlamış durumda. AMOLED teknoloji ile donatılan ekran aynı zamanda Samsung’un kendi fabrikalarında üretilen Exynos 7420 işlemci ile geliyor. 3300 Mah kapasiteli batarya, 16 MP arka kamera ve 8 MP ön kamerasıyla kullanıcıların telefon ihtiyacını giderecek olan Samsung Galaxy A8 2016, aynı zamanda 32 GB’lık bir depolama alanı sunuyor. Depolama alanının arttırılabilir alması bu alanda kişilerin sorun yaşamasını önlerken telefonda kullanılan işletim sistemi Android 6.0.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.