Resident Evil 4 HD Project Yeni Sürüm ile Beğeni Topladı

   Resident Evil 4 HD Project yeni sürümde yapılan büyük değişiklikler sayesinde adından uzunca söz ettireceğini düşünüyoruz.

   Resident Evil 4 HD Project Yeni Sürüm ile Beğeni Topladı

   İki mod geliştiricinin ortak girişimleri ile bambaşka bir hale gelen Resident Evil 4 yeni sürüm çok daha farklı bir yapı ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

   Oyunun fanatiği olan 2 geliştirici ile bugüne uygun hale getirilen Resident Evil 4 oyunculara heyecan vermeye devam ediyor. 2014’de Capcom oyun için HD sürüm geliştirse de kesinlikle istenileni verememişti. Artık çok şey değişti!

   Cris ve Albert’in Release 3 adını verdiği çalışma Resident Evil 4 için tarihi bir adım atmasına yardımcı oldu.

   Resident Evil 4 eski sürümden çok farklı

   Oyunun eski versiyonu ve yeni versiyonu arasında dağlar kadar fark var. Titiz ve farklı bir çalışma uygulayan 2 geliştirici neredeyse oyundaki her şeyi değiştirdi. Oyun içindeki çevre koşullarından tutunda karakterlere kadar farklı objeler tasarlandı. Oyunun ışıklandırma sistemi de değişmiş durumda, Resident Evil 4 de oyuncular hoşlandıkları filtreleri aktif ederek kullanabilecekler.

   Resident Evil 4 yeni sürüm boyutu büyüdü

   Resident Evil 4 yeni sürümün toplam boyutu 28 GB. Bu kadar yüksek olması yapılan değişiklikleri de göz önüne seriyor. Oyunun bu modu kesinlikle eskiye oranla çok daha güzel ve oynanış açısından çok fazla şeyi oyunculara sunuyor. Resident Evil 4 yeni sürümü ile sektörün önemli isimlerinden beğeni topladı.

   Resident Evil 4 HD Project yeni sürümde yapılan büyük değişiklikler sayesinde adından uzunca söz ettireceğini düşünüyoruz. Oyunu denemeyen oyun sevenlerin bu sürüme bir göz atmalarında fayda var!

   YORUMLAR
   1. Melek dedi ki:

    Kesinlikle güzel iş çıkartmışlar.