Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

   Beklenen oyun Red Dead Redemption 2 serisinin çıkış tarihi 26 Ekim 2018 olarak duyuruldu.

   Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

   Rockstar Games dün yaptığı duyuruyla beklenen vahşi batı temalı açık dünya – aksiyon oyunları Red Dead Redemption 2’nin ertelendiğini açıkladı. Twitter üzerinden bildirilene göre Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018 tarihinde satışa sunulacak.

   Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi uzun süredir merak ediliyordu

   İlk çıkan Red Dead Redemption oyunu yediden yetmişe herkesin beğenisini toplamıştı fakat uzun yıllar boyunca devam oyunu gelmemişti. Rockstar Games bu süreçte diğer oyunlarıyla meşgul olurken, özellikle GTA V’e epey vakit ayırıldı ve ekip enerjisini bu oyuna harcadı.

   Geçen zaman içinde Red Dead Redemption 2 duyurusu gelirken, şimdi de çıkış tarihi net olarak belirlendi. Önümüzdeki Ekim ayında beklediğimiz Red Dead Redemption 2 yeni bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

   Red Dead Redemption 2 senaryosu ilk oyundan farklı

   İlk oyunun teması korunsa da bir devam oyunu beklemeyin deriz. Çünkü artık John Marston yok ve onun yerine Arthur Morgan adlı farklı bir kahramanımız var. Red Dead Redemption 2’de Morgan adlı bir kanunsuzun hikâyesini takip edeceğiz.

   Hem tek kişilik hem de çoklu oyuncu modlarının yer alacağı yeni Red Dead Redemption 2 yine açık dünyada geçecek ve keşfedecek binlerce şey sunacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.