Quantum Break Oyunu Satışa Sunuldu!

   Oyun bağımlısı olanların merakla beklediği Quantum Break satışa sunuldu. Oyunu tanıtmak amaçlı gelen ilk bilgiler oyun severler için haberimizin detayında…

   Quantum Break Oyunu Satışa Sunuldu!

   Oyun severlere müjde

   Merakla beklenen Quantum Break oyunu 5 Nisan itibariyle satışa sunuldu. Farklı özelliklere sahip olmasıyla birlikte hem Windows 10 hem de Xbox One için uygun hale getirilip satışa sunuldu. Satışa çıktığı andan bu yana birçok ülkede en çok satanlar listesine girmeyi başardı. Windows 10’a nazaran XBox One için satın alanların oranla fazla olduğu belirtildi. Microsoft XBox One tarafından en çok satılan oyun unvanı verildi. Unvandan da anlaşıldığı üzere oyunun birçok kullanıcı tarafından çok sevildiği ve korsanlarının çıkmasına da neden olduğu aşikar. Öyle ki oyunun satışa sunulmasından bir hafta sonra korsanıyla karşı karşıya kalındı.

   Bilgisayar performansı

   Bilgisayar üzerinden oynanan Break oyunu hakkında performans şikayetleri gelmeye başladı. Pek çok performans hatasına sahip olmasına rağmen firma tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Oyun forumlarında performans hatalarına dair şikayetlerin belirtilmesi firma tarafından bir değerlendirmeye neden olacak mı merak konusu oldu. Performansın bir oyun için ne kadar mühim olduğunu vurgulayan kullanıcıların bu sıkıntısını giderecek hamleler bekleniyor. Böylesine hızlı satışı olan bir oyunda hata çıkması kullanıcı hayal kırıklığına neden oluyor. Bir an evvel firmanın buna bir çare bulması gerektiği vurgulanıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.