PUBG Mobil 0.9.0 Güncellemesi Geliyor!

   PUBG Mobil güncelleme üstüne güncelleme! PUBG Mobile ekibi, 0.7.0 güncellemesinin ardından 0.9.0 sürümü için çalışmalara başladı.

   PUBG Mobil 0.9.0 Güncellemesi Geliyor!

   Geçen günlerde çıkarttığı PUBG Mobil 0.7.0 güncellemesi ile oyuncuların beğenisini toplayan PUBG Mobile ekibi, 0.9.0 sürümü için çalışmalara başlamış. PUBG Mobil 0.9.0 Beta güncellemesi yayınlanmış durumda. Ancak bu sürüme şimdilik herkesin erişebilmesi mümkün değil. Aynı zamanda 0.9.0 ilk beta güncellemesi olduğu için bazı hatalar ve eksiklikler içerebilir. Bu hata ve eksikler kararlı güncellemede giderilmiş olacaktır.

   Yeni araçlar ve araç içi FPS modu

   PUBG Mobil Yeni Araçlar ve Araç İçi FPS Modu

   Gelecek güncelleme ile 1’i spor 2’si kamyonet olmak üzere 3 farklı araç gelecek. Aynı zamanda simülasyon oyunlarından alışkın olduğumuz araç içi FPS modu da oyuna eklenecek. Bu sayede PUBG, oyunculara daha kaliteli grafikler ve oynanış sunacak. Küçük bir detay da olsa araç içerisinde müzik çalma özelliği de bu güncelleme ile gelecek ancak şimdilik müzikleri sizin belirmeniz mümkün değil.

   Yeni silah (QBU)

   PUBG Mobil Yeni Silah (QBU)

   7,62 Mermi kullanan, 10 mermi kapasitesine sahip QBU silahı da 0.9.0 güncellemeyle birlikte gelecek. Oldukça yüksek hasar değerlerine sahip olan silah oyuncuların korkulu rüyası olacak. Ayrıca ayaklı yapısı sayesinde yere yattığınız zaman daha isabetli atışlar yapmanıza da olanak sağlıyor.

   Dinamik gece modu

   PUBG Mobil Dinamik Gece Modu

   PUBG Mobil 0.9.0 güncellemesinin en göze çarpan özelliği “dinamik gece modu” olabilir. Artık dinamik hava koşullarına sahip olacak olan sürüm ile birlikte sabah başladığınız oyun gece, gece başladığınız oyunsa sabah olacak! Ayrıca dinamik hava koşulları geceleri görüş kaybına uğramanıza sebep olacağı için oyun içerisinde bulabileceğiniz gece görüş özelliğine sahip gözlükler bulunacak. Bu eşyaları alarak geceleri daha iyi görüş mesafesine sahip olabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.