PS4 En Çok Satan Oyunlar Belli Oldu (Eylül 2017)

   Geride bıraktığımız ayda PS4’te en çok hangi oyunlar ilgi gördü diye merak ediyorsanız, işte Eylül 2017’de en çok satan PS4 oyunlarının listesi.

   PS4 En Çok Satan Oyunlar Belli Oldu (Eylül 2017)

   Sony Amerika için Eylül ayının PSN istatistiklerini yayınladı ve beklendiği gibi PlayStation 4’te en çok ilgi gören yapım Destiny 2 oldu. Geçen ayın en çok satan PS4 oyunu olan Destiny 2’nin ardından ise üç spor oyunu geldi.

   Destiny 2’nin ardından spor oyunları geldi

   İkinci sırada NBA 2K18 yer alırken, üç ve dörtte ise FIFA 18 ile Madden NFL 18 bulunuyor. Ayrıca şaşırtıcı bir şekilde RPG klasiği Final Fantasy IX’in PS4 sürümü beşinci sırada yer aldı. Tabii dikkat çekmekte fayda var çünkü 2014 yılında çıkmasına rağmen Grand Theft Auto V hâlâ inanılmaz biçimde yedinci sırada bulunuyor.

   Listede aynı zamanda PS VR oyunları da bulunurken, onda ise ilk sırayı Superhot VR ile yeni yapım Sparc aldı. PS Vita’da ise listeyi Undertale domine etti. Ayrıca PS3 satışları da hâlâ devam ederken, birinci sırada Pro Evolution Soccer 2018 yer aldı. PS3 için de aynı zamanda Grand Theft Auto V hâlâ liderliğini koruyor ve ikinci sırada bulunuyor.

   İşte Eylül ayında PS4 için en çok satan PSN oyunları:

   1. Destiny 2

   2. NBA 2K18

   3. FIFA 18

   4. Madden NFL 18

   5. Final Fantasy IX

   6. EA Sports NHL 18

   7. Grand Theft Auto V

   8. Rocket League

   9. Bloodborne

   10. Star Wars: Battlefront Ultimate Edition

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.