PS 4 İçin En Çok Satan Oyun GTA 5

   2013 yılından bu yana satışta olan GTA 5 halen PS 4’de en çok satılan oyun olma unvanını koruyor.

   PS 4 İçin En Çok Satan Oyun GTA 5

   Oyun dünyasının en popüleri olma yolunda emin adımlar atan GTA 5 çıkış süresi 5 yıl olsa da PS 4’de en çok satan oyun olmayı başardı. Rockstar 2013 yılında oyunu çıkardığı günden bu yana çok yüksek bir satış oranı yakaladı.

   GTA 5 gelmiş geçmiş en çok satan oyun!

   2013 yılından bu yana satışta olan GTA 5 halen PS 4’de en çok satılan oyun olma unvanını koruyor. Rockstar hem unvanı korumak hem de farklı oyunlarını da satmak için bir kampanya düzenledi. Rockstar oyunu olan Red Dead Redemtion II ile bir kampanya yaptı. PS 4 özelinde olan bu kampanya sayesinde GTA 5’in satış oranları da yükselmeyi başardı.

   2013 yılından bu zamana kadar 100 milyon kopya satmayı başarmış olan GTA 5 gelmiş geçmiş en çok satan oyun rekorunu da elinde tutmayı başarıyor. Oyunun 6’sı yani bir sonraki versiyonu ise 2020 yılında gelebilir. Çalışmaların devam ettiğini ve Rockstar’ın GTA 6 için acele etmediğini daha önce duymuştuk. Online olarak oynanması ve çoklu oyun modları sayesinde GTA 5 her yaş grubuna hitap ediyor.

   ABD pazarında bu ay en çok satan oyunların ilk sırasında yine GTA V bulunuyor. GTA 5’ten sonra ise sırasıyla, Rocket League, No Man’s Sky, FIFA 2018 ve Destiny 2 geliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.