Pokemon Go’nun Ardından Muhteşem Bir Dizinin Daha Oyunu Geliyor

   Ülkemizde de birçok tutkunu olan Game Of Thrones dizisinin de mobil oyunun çıkacağı iddia ediliyor. Pokemon Go’nun ardından belki daha bir çok dizi, film ya da çizgi filmin oyunu sizlerle olabilir.

   Pokemon Go’nun Ardından Muhteşem Bir Dizinin Daha Oyunu Geliyor

   Türkiye’de en çok izlenen yabancı dizi konumunda bulunan Game Of Thrones geçtiğimiz günlerde sevenlerine kötü bir haber vererek bir daha ki sezon yani 8. sezonda final yapacağı duyurulmuştu. Bu üzüntünün ardından ise gelen yeni haber ile dizi severlerin gönlü az da olsa alınacak gibi duruyor. Kısa bir süre önce piyasaya sürülen mobil oyun Pokemon Go APK 2-3 aylık bir süreç içerisinde indirilme rekoru kırarak mağazaların tarihine geçti. Pokemon dizisi tutkunları oyunun mağazalarda ve internet üzerinde yer aldığını duyar duymaz hemen akıllı telefonlarına yükleyerek Pokemon avına çıktılar. Bu derece indirildiğini gören yetkililer şimdi ise Game Of Thrones için bu tarz bir uygulama yapmaya hazırlanıyor.

   İsim hakları için girişimde bulundu

   Final yapacak olan dizinin bu oyun ile hafızalarda uzun süre daha kalması planlanıyor. Bunun için ise son günlerde en çok beğenilen ve oynanan Pokemon Go’nun taklit edileceği tahmin ediliyor. Niantic adlı şirketin oyunun isim haklarını almak için girişimlerde bulunduğu ise en güçlü iddialar arasında.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.