Pokemon GO GYM’de Hile Yapanları Saf Dışı Bırakıyor

   Pokemon GO hile yapanları saf dışı bırakıyor ve artık oyuna girmek tam anlamıyla mümkün olmuyor. Yöneticiler ve yapımcılar program hile yapanları saf dışı bırakmak için çalışmalar başladı ve artık hileciler bu oyunu oynayamayacaklar.

   Pokemon GO GYM’de Hile Yapanları Saf Dışı Bırakıyor

   Pokemon GO hile yapanları saf dışı bırakıyor ve artık oyuna girmek tam anlamıyla mümkün olmuyor. Yöneticiler ve yapımcılar program hile yapanları saf dışı bırakmak için çalışmalar başladı ve artık hileciler bu oyunu oynayamayacaklar. Geçtiğimiz günlerde yabancı kaynaklı teknoloji sitelerinde ortaya çıkan haberler gerçekten herkesi şaşırttı çünkü bazı programları kullanarak Pokemon GO oyununda üst sıralara gelebiliyordunuz. Özellikle bot kullanımı arttığı için birçok kullanıcı şikâyet e-postalarını yapımcılara göndermeye başladılar. Şirket ise buna dur dedi ve artık bot ile FakeGPS kullanan herkes bu oyundan saf dışı bırakılacak.

   Hile yapanları saf dışı bırakmak için çalışmalar başladı

   Oyuncuların hepsi kilometrelerce yürüyerek level atlamaya ve savaş yapmaya çalışırken kötü niyetli oyuncuların bu tür programları kullanması diğer oyuncuları sinirlendirdi diyebiliriz. İlerleyen günlerde şirket bu kullanım ile ilgili yasal zorunluluklar ortaya koyacaktır diye tahmin ediliyor. Peki siz Pokemon Go hakkında nasıl bir tahminde bulunabiliyorsunuz. Yorumlarınızı bize gönderebilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.