PlayStation 4K Geliyor!

   PlayStation 4’ün ardından sanal gerçekliğin ve çözünürlüklerin gelişmesi sebebiyle, PlayStation ara sürüm çıkarmayı planlıyor.

   PlayStation 4K Geliyor!

   Hepimizin vazgeçilmezi olan, özellikle erkekler için güzel bir ortam sağlayıcısı olan PlayStation’ın daha canlı hale gelmesi hedefleniyor. Böylelikle arkadaşımıza Pes’te attığımız çalımları, Blur’da aldığımız virajları, Mortal Kombat’ta yaptığımız aduketleri daha canlı görmemiz sağlanacak. Sanırım bu yapılacak hamleyle daha da üzerine düşülecek olan oyun salonları, kız arkadaşımız ya da ailemiz tarafından yasaklı bölge ilan edilebilir. Açıkça söylemek gerekir ki, gelecek olan yenilikler ile oyun bağımlısı olunmayacak cinsten değil.
   20 Şubat 2013 tarihinde çıkarılan ve satışları 3 yıl içinde 45 Milyona yaklaşan PlayStation 4’ün ardından teknolojinin gelişmesi üzerine, Sony adım attı. Ara sürüm çıkarma kararı alan firmanın güncelleme mi yoksa model mi çıkaracağı ise henüz bilinmiyor.

   PlayStation 4K için neden adım atıldı?

   Peki çıkacağı söylentilerinden ibaret olan PlayStation 4K için neden adım atıldı? En son çıkarılan model PlayStation 4 üzerinde sanal gerçeklik gözlüğü ve 4K çözünürlük desteği bulunmaması, ara sürüm ihtiyacının habercisi gibi görünüyor. Tasarımın yanı sıra donanımına da dokunulmayacağı düşünülerek, güncellemenin yapılabilir olmasını muhtemel kılıyor tabi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.