Playstatin 4.5 Neo Özellikleri Sızdırıldı!

   Playstation NEO adları ile gündeme geliyordu. Bu oyun konsolunun ilk bilgilerinin sızdırıldığı belirtiliyor. İşte detaylar…

   Playstatin 4.5 Neo Özellikleri Sızdırıldı!

   Playstation 4.5 Neo hakkında detaylar sızdırıldı!

   Uzun zamandır beklenen ve gündemden düşmeyen, birçok soruları da akıllara getiren Playstation 4.5, Playstatinon 4K veya Playstation NEO adları ile gündeme geliyordu. Bu oyun konsolunun ilk bilgilerinin sızdırıldığı belirtiliyor. Peki bu Playstation 4’ün benzeri mi yoksa gelişmiş yeni bir konsol mu?

   Önceki konsollarda küçültülerek, güç tüketiminin azaltıldığını biliyorduk, Slim modellerinde görüldüğünü bu nesin konsolda, durumdan tasarruf çıkaran ekstra kayıp olarak, güç kaymış gibi izlenim bırakmıştı. Bu özelliklerin PC’lerde geride olması sebebiyle yarıştan çekilmeye başladığı görülüyordu. 4K çözünürlükleri sınırlarını zorluyor iken, yeni konsollar 1080p-60FPS oranını bile tutturmakta zorlandığı belirtiliyor.

   Playstation 4 konsollarının eski sahiplerinin ise elindeki konsolların ne olacağı sorusuna nasıl cevap verecekleri merak konusu.
   Yeni konsolda 4K çözünürlüğün olacağı özelliği sızdırılırken, Sony ise iki konsola sahip kullanıcıların ayrımcılık olmasına asla izin vermeyeceğini belirtti. 1.6 GHz 8 çekirdek olan 2.1 GHz seviyesinde yükseltildiği zayıf halka olan GPU’nunda çok ciddi gelişmeye 18 CU’ya çıktığı söylentiler arasında yer alıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.