Pixel’de Hedef 4 Milyon Satış

   4 Ekim tarihinde Google tarafından yapılan tanıtımlar ile birlikte Google Pixel adı verilen yeni telefon ailesi piyasaya sunulurken telefon için hedefler de öğrenildi.

   Pixel’de Hedef 4 Milyon Satış

   Google yılların ardından beri piyasaya sunduğu telefon serisi Nexus’u sonlandırırken, marka Pixel ile yoluna devam edeceğini açıkladı. Google Pixel için iki farklı versiyon hazırlanırken kullanıcılar Pixel ve Pixel XL olmak üzere iki farklı versiyondan bir tanesini seçerek Google’ın yeni telefonlarını kullanma imkânı elde edebilir.

   Pixel Amiral gemilerini geçiyor

   Kullanıcılar için etkileyici bir tanıtım gecesi düzenleyen Google, üstelik pek çok Amiral gemisinde olmayan özellikleri ile yeni telefon modellerini piyasaya sundu. Oldukça ilgi görmesi beklenen telefonlar için Google’ın makul bir hedef belirlediği de görülürken yıl sonuna kadar Google yeni telefonlar için 4 milyonluk bir hedef belirlenmiş durumda.

   Telefonlarda yer alan özellikler ve aynı zamanda Android 7.1 işletim sisteminin yer alması telefonları oldukça cazip kılarken tüm bu özelliklerinin kullanıcılar tarafından ilgi gösterilecek bir telefonun da ortaya çıkarıldığı konusunda çoğu kişi hem fikir. Öyle ki yapılan tanıtımlar sonrasında telefon için gerçekleştirilen tüm testlerde ve değerlendirmelerde telefonun oldukça üstün özelliklere sahip olduğu ve Türkiye’deki pek çok amiral gemisinden çok daha güçlü olduğu görüldü.

   Hedefi tutturabilecek mi?

   Yıl sonuna kadar iki aylık bir süre içerisinde 4 milyonluk bir satış isteyen Google, bu doğrultuda farklı ülkelerde satışa çıkartacak yeni telefonu ile birlikte yüksek satış için hedefine tutturmaya çalışacak. Bu konuda markanın ne kadar hedefine ulaşacağı bilinmese de önümüzdeki günlerde marka tarafından yapılacak kampanyalar ile birlikte telefona olan ilginin artması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.