Pixel, Tüm Markalara Rakip Oldu, Meydan Okuyor!

   Google Pixel ve Google Pixel XL cihazları tanıtılırken modeller piyasadaki pek çok amiral gemisine meydan okuyor.

   Pixel, Tüm Markalara Rakip Oldu, Meydan Okuyor!

   Google uzun zamandan beri mobil sektörde yer alsa da 4 Ekim’de gerçekleştirdiği tanıtım ile birlikte mobil dünyadaki tüm dengeleri şimdiden değiştirmeyi başardı. Google tarafından tanıtımı gerçekleştirilen modellere Pixel adı verilirken bundan sonraki süreç içerisinde Google’ın Pixel serisini geliştireceği ve bu model telefonların piyasaya sunacağı öğrenildi.

   Üstün performans, etkileyici!

   Yaşanan bu gelişmeler mobil sektörün pek çok farklı kesimi tarafından da beğeni toplarken özellikle telefonlarda yer alan özellikler ve elde edilen performans dikkat çekti. Bugüne kadar Samsung, Apple gibi pek çok amiral gemisinden çok daha üstün özelliklere sahip olmasıyla ön plana çıkan Google özellikle kamera performansı ile ciddi bir fark atmayı başarmış durumda. Öyle ki Google tarafından üretimi gerçekleştirilen olan telefon şimdiden kamera konusunda zirvede olmayı başardı.

   Yüksek puan Pixel’in

   Konu ile ilgili önemli bir araştırma ve testler DxOMark tarafından yapılırken bugüne kadar en çok 88 puanın alındığı testlerden Google yeni cihazları ile birlikte 89 puan aldı. Bu açıdan doğal olarak diğer markaları geçmeyi başaran Google performansıyla da etkiledi.

   Yüksek kalitede fotoğraf çekiminin yanı sıra fotoğraflar için performansın oldukça yüksek olması ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesi Google’ın yeni cihazlarını ön plana çıkarmayı başarmış durumda. Bu açıdan sıralamanın en üst sırasında yer almayı başaran yeni telefonlar markanın da bu alanda ne kadar iddialı bir modeli piyasaya sunduğunu gösterdi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.