Pixel Reklamları Hazır!

   4 Ekim tarihinde Google tarafından tanıtımı gerçekleştirilen Google Pixel serisi için reklam çalışmaları da devam ediyor.

   Pixel Reklamları Hazır!

   Özellikle 28 Ekim tarihi itibariyle piyasaya sunulacak olan telefon modellerinde beklentileri yükseltmek ve yüksek satış rakamlarına ulaşmak isteyen Google, bu bakımdan reklam için geniş bir bütçe ayırmış ve bu bütçe kapsamında çeşitli reklam çalışmalarını gerçekleştiriyor.

   3 farklı film hazır

   Konuyla ilgili yapılan son resmî açıklamalarda 3 farklı reklam filminin hazırlandığı belirtilirken bu iş reklam filmi ile birlikte tanıtım gününe kadar televizyon ve diğer reklam alanlarında Google yer almayı planlıyor. Pixel için sade bir reklam hazırlayan Google daha çok telefonları ön plana çıkartarak özelliklerin kullanıcılar tarafından öğrenilmesini amaçlıyor.

   Reklamlar ilgi çekiyor

   Önümüzdeki günlerde reklamların görüntüleneceği ifade edilirken Google yaptığı bu hamleyle birlikte mobil sektöre yönelik önemli bir gelişme daha sağlayacak gibi duruyor. Öyle ki tanıtım sonrasında dahi oldukça konuşulan ve popüler bir hale gelen telefonların satışa çıktıktan sonra çok daha fazla kişi tarafından tercih edilmesi Google’ın mobil sektördeki gücünü arttıracak durumda.

   Bu açıdan Google tarafından telefonların satışı adına oldukça önemli çalışmalara imza atılırken tanıtım sonrasında bu kadar ilgi gören telefonun özellikle satışa çıktıktan sonra ne kadar ilgi göreceği ve kaç tane cihazın satılacağı merak ediliyor. Bu bakımdan özellikle Kasım ayı itibariyle Google önemli bir sınav verecek. Bu sınavdan başarılı olunması halinde Google mobil sektörde geleceğe de daha umutlu bir şekilde bakma imkânı elde edecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.