PES 2019 İçin 9 Yeni Lisanslı Lig Duyuruldu (Şampiyonlar Ligi Yok)

   Şampiyonlar Ligi lisansını kaybeden Konami, PES 2019’a bunun yerine daha çok lisanslı lig ekleme kararı aldı.

   PES 2019 İçin 9 Yeni Lisanslı Lig Duyuruldu (Şampiyonlar Ligi Yok)

   Bilindiği gibi bu sene Konami tarafından PES 2019’da artık Şampiyonlar Ligi lisansının olmayacağı açıklanmıştı. Buna rağmen hayranlarının ilgisini kaybetmek istemeyen yapımcı, oyunda eskiye nazaran çok daha fazla lisanslı lig olacağının müjdesini vermişti. Şimdi ise bu tam lisanslı liglerden 9 tanesi duyuruldu.

   PES 2019’da toplamda 9 yeni lig lisanslı olarak yer alacak

   Konami’nin bugün PES 2019 için duyurduğu lisanslı yeni ligler ise; Danimarka Süperlig, Portekiz Liga NOS, Belçika Pro Ligi, İsviçre Süper Ligi, İskoçya Ladbrokes Premier Ligi, Arjantin Süper Ligi, Rusya Premier Ligi (PES 2019’a özel) oldu.

   Bu liglerdeki takımların tamamı lisanslı olacak. Aynı zamanda Rusya Premier Ligi PES 2019’a özel olarak çıkacak ve başka bir futbol oyununda yer almayacak. Ayrıca tamamen lisanslı olan Old Firm derbisi de PES 2019’da ye alacak.

   Konami’den Jonas Lygaard da açıklama yaparken, oyuncuların daha çok lisanslı içerik beklentisinin farkında olduklarını ve bunu karşılamak istediklerini dile getirdi. Şimdiye kadar Pro Evolution Soccer serisi en çok lisans kısmında eleştiri alırken, yeni ligler ile oyuncuların mutlu olması bekleniyor.

   Türkiye Süper Ligi PES 2019’a eklenen liglerin arasına dahil edildi.

   Beklenen duyuru geldi ve PES 2019 sistem gereksinimleri belli oldu.

   YORUMLAR
   1. Yusuf dedi ki:

    Şampiyonlar liginin olmaması çok kötü bu oyun alınmaz pes serisi bi türlü tutturamıyor kendini sadece tatmin ediyor