PES 2017 İçin Gerekli Sistem Özellikleri

   Merakla beklenen Pro Evolution Soccer 2017 (PES 2017) için çeşitli kaynaklardan bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyundan sızan bazı görüntüler sosyal medyaya düştü. Peki PES 2017 için gerekli olan sistem özellikleri neler?

   PES 2017 İçin Gerekli Sistem Özellikleri

   Pro Evolution Soccer, herkesin kullandığı kısaltma adıyla PES, piyasaya çıktığı günden bugüne çok tutuldu ve özellikle gençler arasında en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi. Yıllar geçtikçe ve her yıl yeni versiyonu çıktıkça daha da popüler hale geldi. İnsanlar sevgilisiyle PES oynar hale geldi. Bu kadar tutulunca da PES’in geliştiricileri her yıl yayınladıkları yeni versiyonlarla oyunu çok daha güçlü hale getirdiler.

   PES ile ilk olarak Playstation’larda tanıştık. Playstation 1 piyasaya çıktıktan yaklaşık iki buçuk yıl içinde Playstation 4’e kadar ilerledi. Hatta Playstation 5 için çalışmalara başlandı. Playstation’un bunca çabasının ardında aslında, büyük rakibi olan Xbox ile aralarında olan rekabet yatıyor.

   PES 2017 için gerekli sistem özellikleri

   PES 2017 için gerekli minimum özellikler şunlar olacak:

   İşlemci (CPU): i3 4170 ya da eşdeğeri başka bir işlemci,

   RAM: 6 GB,

   Ekran Kartı: 1GB

   HDD: 50 GB boş alan

   Benim bilgisayarım PES 2017’yi destekler mi?

   Bahsettiğimiz özelliklere veya daha gelişmiş özelliklere sahip bilgisayarlarda PES 2017 rahatlıkla oynanır. Eğer bilgisayarınızın özellikleri bahsettiğimiz özelliklerden düşük değilse, PES 2017’yi oynarken herhangi bir donma veya kasma problemiyle karşılaşmazsınız.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.